Ажурирања на играта

Војна на ѕвездите Галакси на херои

Командантот Лук Скајуокер се враќа во SWGoH!

Настанот на херојот на командантот на Лука Скајвукер се врати во SWGoH. Овој настан ќе се извршува од 3 / 22 / 18 преку 3 / 28 / 18 и ќе донесе еден од најдобрите ликови во играта за играње на списоци. Со…

Прочитај повеќе

SWGoH игра менува

SWGoH GameChangers: EA / CG Студио патување во живо Блог

Gaming-fans.com Директор на содржина LJ е еден од неколкуте SWGoH GameChangers кои ќе го направат патувањето оваа недела во EA Capital Games Studio во Сакраменто, Калифорнија. Среда започнува со работа со ...


SWGoH

SWGoH GameChangers: Календар на февруари и карактер на дневни најави

Јануари е за да биде зад нас, и како и секој месец, последните неколку дена предизвикуваат заедницата Галакси на херои на ѕвездите да се шпекулира како никогаш порано. Благодарение на SWGoH GameChangers програмите од EA ...


Роуз Тико - SWGoH

SWGoH GameChangers: Holdo & Tico се приклучат на SWGoH, KRU & FOSFTP станаа последно ажурирани

Благодарение на програмата GameChangers на EA & CG, Gaming-fans.com е ве молиме да ви ги доставиме последните детали за ажурирање, кои гледаат два нови лика додадени на SWGoH и две неодамнешни дополнувања кои ќе станат слободни за репродукција ...


SWGoH

Директорот за содржини на Gaming-fans.com се приклучува на SWGoH фид Виза

Заедницата на галаксите на ѕвездите на Галаксите на Heroes продолжува да расте и да развива, а со тоа Gaming-fans.com продолжува да прави се што можеме за да им помогнеме на играчите од целиот свет подобро да ја разберат играта и да ...


SWGoH

Повеќе територија битки, нови ликови и еснаф наспроти Guild доаѓа до SWGoH

Билтенот насловен "Патот напред за ѕвездени војни Галакси на хероите" беше објавен претходно денес, продолжувајќи го она што во голема мера се сметаше за значително подобрена комуникација во играта од јуни 2017. Во билтенот / ажурирањето ...SWGoH

SWGoH Community News - септември 8, 2017

По неколку суви месеци порано во годината, настаните се појавуваат насекаде во "Војна на ѕвездите" Галакси на хероите! Исто така имаме и нов референтен дел од веб-страницата достапна за да им помогнеме на играчите од сите ...


SWGoH - територии битки

SWGoH: додадена галактичка енергија во најновиот ажурирање на играта

А рестартирање на клиенти на "Војна на ѕвездите" Галакси на хероите вечерва има еден нов елемент на белешка што полета под радарот - барем неколку минути. Додека сите беа возбудени да добијат ...


SWGoH: Роло Детали објавени

SWGoH: Повреден офицер Leia Organa (ROLO) комплет Откријте!

Во неговото најново видео на YouTube, Хабс фан Хан ни ги доставува деталите за комплетниот офицер на револверот Леја Органа (ROLO). По неговото видео порано оваа недела со најновите информации за "Галаксите на ѕвездите" на "Герои на ѕвездите" на територијални битки, ...