SWFA: Boba Fett Gameplay Video

Star Wars Force Arena

One of the most well-known characters of the original Star Wars saga, Bounty Hunter Boba Fett is one of the few with their own Karta SWF Leader Legjendar. Coupled with his unique card the Slave I, Boba Fett can be a pain in the butt for opposing players.

Forca e lojtarëve Arena dhe tifozët munden ndiqni @GamingFansDFN në Twitter ose të regjistroheni në Fansa lojrash në kanalin YouTube për të madhe Star Wars Force Arena dhe Galaxy of Heroes përmbajtje.

 

Bëhu i pari që komenton on "SWFA: Boba Fett Gameplay Video"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*