SWFA: Princesha Leia Gameplay Video

Star Wars Force Arena

Princesha Leia, një nga personazhet më femërore në historinë e kinemasë, është një nga personazhet e përfshirë si një Udhëheqësi legjendar i kartave në Star Wars Force Arena. Princi i adoptuar i Alderaan, Leia Organa përshkruhet nga Wookieepedia si "anëtare e Senatit Perandorak, një gjeneral në Aleancën për të Rivendosur Republikën dhe Republikën e Re dhe gjeneralin themelues të Rezistencës". Leia është bashkuar në Star Wars Force Evaan Verlaine, një bashkëbiseduese e Alderaan dhe Pilot Rebel, i cili është shkruar në kanon me një rol thelbësor në Rebelimin dhe Republikën e Re.

Forca e lojtarëve Arena dhe tifozët munden ndiqni @GamingFansDFN në Twitter ose të regjistroheni në Fansa lojrash në kanalin YouTube për të madhe Star Wars Force Arena dhe Galaxy of Heroes përmbajtje.

 

Bëhu i pari që komenton në "SWFA: Princesha Leia Gameplay Video"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.