mods

Duke kërkuar serinë më të mirë Mods për secilin karakter SWGoH? Kliko këtu ose shkoni poshtë në listën e mëposhtme.

Star Wars Galaxy of Heroes lëshoi ​​një përditësim në muajin korrik 2016 prezanton Mods - modifikime të cilat mund të personalizojnë çdo karakter në lojë. Star Wars themed teesPërdorimi i Mods merr shumë testime dhe shumë prej tyre kanë teoritë e tyre mbi atë se çfarë funksionon dhe çfarë jo, por në sajë të orëve të pafundme të hulumtimeve dhe testimeve, stafi ynë ka përpiluar informacionin më të mirë në moda Star Wars GOH në dispozicion në internet. Për udhëzuesit e modave të karakterit të veçantë shkoni poshtë për të parë faqen e secilës karakter. Për bazat se si mods punojnë në SWGoH nuk do të humbasë SWGOH 101: Udhëzuesi Gjithëpërfshirës i Mod - Wikipedia e mods për Star Wars Galaxy i Heronjve.

Si gjithmonë, të gjitha përmbajtjet tona të lojrave të Star Wars janë sjellë tek ju TeeMinus24.com - Star Wars themed veshje për tifozët të të gjitha moshave. Klikoni ad për të parë stilet e tyre të mëdha t-shirt!

Modat më të mira për ...

Qershor është këtu me karaktere të reja nga Solo: Një Story Star Wars tani në lojë siKarakteri i Identifikimit Ditor në SWGoHKy muaj është Lando Calrissian.Luftrat e Territoritvazhdojnë të jenë një temë e nxehtë në SWGoH me të dy dritat dheBetejat e territorit të errëta të territorit, kështu që ne do të bëjmë çmos për të siguruar që ju jeni modded për atë. Gjithashtu, sigurohuni që të shikoni udhëzimet tona Mod për këto gërma SWGoH të reja!

Sigurohuni që të shikoni serinë tonë në artikujt në Star Wars Galaxy të heronjve ku ne hedhim një vështrim në mods më të mirë për karaktere individuale më poshtë:

 

 

Ana e Lehte Darkside
Aayla Secura Asajj Ventress
Admiral Ackbar B2 Super Battle Droid
Ahsoka Tano Boba Fett
Ahsoka Tano (Fulcrum) Bossk
Barriss Offee Cad Bane
Baze Malbus Kapiteni Phasma
BB-8 Kolonel Starck
Biggs Darklighter Numërimi Dooku
Bistan Darth Maul
Bodhi Rook Darth Nihilus
Kapiten Han Solo (CHOLO) Darth Sidious
Cassian Andor Darth Sion
CC-2224 "Cody" Darth Traya
Chewbacca (Luftërat Klon) Darth Vader
Shefi Chirpa Trooper i Vdekjes
Shefi i Nebit Dengar
Chirrut Imwe Drejtori Krennic
"Chopper" C1-10P Perandori Palpatine
Rreshter klon - Faza I Ekzekutuesi i Rendit të Parë
Komandanti Luke Skywalker Zyrtar i rendit të parë
Policia e Krimit Coruscant Urdhri i Parë Stormtrooper
CT-21-0408 "Echo" Forcat Speciale të Rendit të Parë TIE Pilot
CT-5555 "Fives" Piloti i parë i rendit TIE
CT-7567 "Rex" Rojës Gamorrean
Dathcha Gar Saxon
Eeth Koth Gjenerali Grievous
Enfys Nest Gjenerali Veers
Ewok Plaku Ushtar Geonosian
Ewok Scout Spy Geonosian
Ezra Bridger Admirali i Madh Thrawn
Grand Moff Tarkin

TeeMinus24.com - Star Wars Tees

 

 

 

Ana e Lehte Darkside
Finn (FN-2187) Greedo
Gjenerali Kenobi HK-47
Han Solo (Raid Han) IG-100 MagnaGuard
Hera Syndulla IG-86
Hermit Yoda IG-88
Hoth Rebel Scout Imperial Probe Droid
Hoth Rebel Soldier Imperial Super Commando
Ima-Gun Di Kylo Ren
Jawa Kylo Ren demaskua
Jawa Engineer Magmatrooper
Jawa Scavenger Zbatues i Mob
Jedi konsullor Nena Talzin
Jedi Knight Anakin Nightsister Acolyte
Jedi Knight Guardian Nightsister iniciojë
Jyn Erso Shpirti Nightsister
K-2SO Nightsister Zombie
Kanan Jarrus Nute Gunray
Kit Fisto Daka e Vjetër
Lando Calrissian Poggle The Lesser
Lobot Trooper i zonës
Logray Roja Mbretërore
Luka Skywalker (Farmboy) Savage Opress
Luminara Unduli Shoretrooper
Mace Windu Sith Assassin
Obi-Wan Kenobi (Ben i Vjetër) Sith Marauder
Pao Sider Trooper
Paploo Snowtrooper
Plo Koon Stormtrooper
Poe Dameron Sun Fac
Princesha Leia Organa Talia
Qi'ra Pilot luftëtar i TIE
Qui-Gon xhinët Tusken Raider
R2-D2 Tusken Shaman
Zyrtari Rebel Leia Organa (ROLO) URoRRuR'R'R
Pilot i Rezistencës Wampa
Trooper i Rezistencës Zam Wesell
Rey (Trajnimi i Jedi)
Rey (Scavenger)
Rose Tico
Sabine Wren
Scarif Rebel Pathfinder
Stormtrooper Han
Teebo
Ugnaught
Vandor Chewbacca
Veteran Smuggler Chewbacca
Veteran Smuggler Han Solo
Zëvendës Admiral Amilyn Holdo
Vizat Marr
Pykë Antilles
Wicket W. Warrick
(Master i Madh) Yoda
Young Han Solo
I ri Lando Calrissian
Zeb (Garazeb) Orrelios