Avatar Pandora Rising pozastavil hru pro „další fázi vývoje“

Avatar Pandora povstání

I když už je to dlouho, co jsme naposledy aktualizovali komunitu na Avatar Pandora Rising, hráči této hry dostali tento týden aktualizaci, která je rozhodně zajímavá. Po testování hry v jiných zemích za posledních 18 měsíců vývojáři společnosti Scopely pozastavili hru, „odstranili ji z obchodů s aplikacemi pro nové hráče a vypnuli možnost nakupovat v aplikaci.“ Stručně řečeno, plánují hru přepracovat a provést zásadní změny v tom, jak se hraje a jak funguje, a hráči nebudou moci nakupovat, ale budou moci hrát i po datu 9. června, které nastavili. Zde je pohled na aktualizace příspěvek zveřejněno na oficiálních webových stránkách pro Avatar Pandora Rising:

Jsme vděční za to, jak jste se všichni oddali boji za Pandoru, a za cennou zpětnou vazbu, kterou jste během této cesty sdíleli. Náš tým se zaměřil na sestavení plánu na základě toho, co jsme se naučili v našem období počátečního spuštění, a přestože zatím nemůžeme sdílet konkrétní podrobnosti, jsme nadšení z další fáze pro Avatar: Pandora Rising a odhodlána dělat tato hra nejlepší možný zážitek pro naše hráče a fanoušky Avataru. Jakmile vstoupíme do další fáze vývoje, budete moci nadále hrát aktuální iteraci hry, ale omezíme dostupnost hry tím, že ji odstraníme z obchodů s aplikacemi pro nové hráče a vypneme schopnost nakupujte v aplikaci ve středu 9. června 2021 v 11:00 PDT.

V této fázi vývoje bude náš tým pracovat na zásadních změnách pro další verzi hry. Až budeme moci, budeme s vámi sdílet novinky. Rovněž vytváříme plán, jak přivést vás, naše oddané hráče, do nové zkušenosti. Vážíme si vaší trpělivosti a porozumění, když se soustředíme na tuto další iteraci hry.

Doporučené nabídky

Buď první, kdo ohodnotí tento článek na téma „Avatar Pandora Rising pozastavuje hru pro„ The Next Phase of Development ““

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*