SWGoH: Објавени деталите за Моф Гидеон, настанот „Марки“ започнува во четврток

Деталите за пристигнувањето на Моф Гидеон во Holotables беа објавени на почетокот на оваа недела, бидејќи Галакси на волците на Starвездите продолжува да се држи со…
Безжични слушалки за игри SteelSeries Arctis 9X - Интегриран безжичен Xbox + Bluetooth - батерија од 20 часа

Интегрирана безжична поврзаност на Xbox - Поврзете се директно со Xbox Series X | S или Xbox One исто како безжичен контролер и започнете со игри за неколку секунди


Треба ли да купам: Пакети за комплетирање опрема на SWGoH

Историски гледано, „Војна на Starвездите“, Галакси на хероите е игра што има многу малку „зделки“ за fansубителите на „Плата-за-игра“. Цените се тие што се,