SWFA: Боба Фет игра видео

Арена на војни на војни

Еден од најпознатите ликови од оригиналната сага на Војна на ѕвездите, Баунти Хантер Боба Фет е еден од ретките со свои SWFA Легендарна лидерска картичка. Заедно со неговата единствена картичка Славе јас, Боба Фет може да биде болка во задник за противни играчи.

Силите на Арена и навивачите можат следете @GamingFansDFN на Твитер или да се претплатите на Игри за љубителите на игри на YouTube за одлична содржина на Star Wars Force и Galaxy of Heroes.

 

Биди прв да коментираш на "SWFA: Боба Фет игра видео"

Остави коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.


*


Оваа страница користи Akismet за намалување на спам. Научете како се обработува вашиот коментар.

GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!