SWFA: Гранд адмирал Траун игра видео

Арена на војни на војни

Главниот императорски антагонист во годишните времиња 3 & 4 на бунтовниците на Војна на ѕвездите, Гранд Адмирал Траун е еден од неколкуте ликови вклучени како легендарни лидерски лидер во Арена на Војни на војни. Порано од серијата Легенди на Војна на ѕвездите, Thrawn беше донесен во канон за серијата Бунтовници и во роман Траун, еден од најдобрите канонски романи на "Војна на ѕвездите" напишан на датум по рецензиите овде на Gaming-fans.com. Големиот адмирал Траун легендарна картичка е поврзан во Арената на воени ѕвезди со гувернерот Ахонда Прице од Лотал кој ја надополнува енергијата на Траун во битка.

Силите на Арена и навивачите можат следете @GamingFansDFN на Твитер или да се претплатите на Игри за љубителите на игри на YouTube за одлична содржина на Star Wars Force и Galaxy of Heroes.

Биди прв да коментираш на "SWFA: Гранд адмирал Thrawn игра видео"

Остави коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.


*


Оваа страница користи Akismet за намалување на спам. Научете како се обработува вашиот коментар.