SWFA: Jyn Erso игра видео

Арена на војни на војни

Неподготвен член на бунтот против Империјата чија приказна е раскажана во Нечесниот: приказна за војни војни, Јин Ерсо е прикажана во Арена на војни на ѕвезди со Легендарна лидерска картичка. Спари со уникатната картичка на Пао, лик со малку време во филмот, Ерсо

Силите на Арена и навивачите можат следете @GamingFansDFN на Твитер или да се претплатите на Игри за љубителите на игри на YouTube за одлична содржина на Star Wars Force и Galaxy of Heroes.

Биди прв да коментираш на "SWFA: Jyn Erso игра видео"

Остави коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.


*


Оваа страница користи Akismet за намалување на спам. Научете како се обработува вашиот коментар.