Бета Детали

НаВојна на ѕвездитеBattlefront II Multiplayer бета е скоро тука. Подгответе се да се борите против непријателите во мулти-фаза Галактички напад, преземете посетувај на непријатели на АИ во Аркадни, придружувате ескадрили на пријатели во Starfighter Assault и максимизирајте ги вештините на вашиот тим во осум наспроти осум штрајк мисии.

Бета Детали

GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!