Војна на ѕвездите фронтот 2

Star Wars Battlefront 2: артилерија

Артилериски артилериски артилериски единици се вози за војна во Star Wars Battlefront II. Обезбеди стратешка поддршка на битката и може да ја смени браната. За разлика од другите возила артилериските единици се на шини ...

Прочитај повеќеStar Wars Battlefront 2: МТТ

МТТ мулти-транспортен превоз Застрашувачки приказ на ефикасноста на Трговската федерација, мамутот МТТ (мулти-транспортен транспорт) е ограбен гигант способен да ги уништи над сто војници во бојното дробови во густата борба ....


Star Wars Battlefront 2: LAAT Gunship

Локациски напади со ниска надморска височина Лоати, боречки опремени репулсократи, републикански напади, врнеа надолу со пукнатини од ласерски и ракетни одмазда против дроидните сили на сепаратистите. Преглед На LAAT е Републиката засилување во ...Star Wars Battlefront 2: бомбашка класа

Бомбардерот со тешки удари Класата на бомбаш е класа на ѕвезди во Star Wars Battlefront II на DICE. Тоа е најтешката класа и е одлично за бомбардирањето на главните бродови, но не е наменето за целосна борбена борба. Е…


Star Wars Battlefront 2: Класа на пресретнувачи

Класа на пресретнувачи Брзо Класа Интерцептор е класа на ѕвезди во Star Wars Battlefront II на DICE. Тоа е најслаба класа и е одлично за борби со боречки вештини и за блиски вселенски битки. Тоа е класа која е ефикасна во ...


Бунтовен премин 2 класа Преглед: специјалист

Battlefront 2 го враќа класниот систем од оригиналните игри. Секоја фракција има четири класи. Ова е Специјалистичка Класа: Специјалисти Класа Ловци Специјалисти вработуваат смртоносни стапици за да ги нападнат непријателските сили, да го откријат бојното поле ...


Класи на бојното поле 2: директор

Battlefront 2 го враќа класниот систем од оригиналните игри. Секоја фракција има четири класи. Ова е офицерска класа: офицерска класа во командните службеници ги прави нивните соиграчи подобри. Тие поседуваат посебни вештини ...


GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!