Star Wars GOH


Бесплатен превозот на Booksamillion.com.
Војна на ѕвездите Галакси на хероите беше ослободен на крајот на 2015 и брзо стана еден од моите лични, сите времиња фаворити. Како навивач на "Војна на ѕвездите", им помага на играчите да се поврзат со (повеќето) свои омилени ликови и да учат имиња на други, помалку познати ликови. Креаторите на играта, ЕА и Капитал Игри, заедно со Дизни и Лукас Филм, продолжуваат да ја одржуваат играта напред и да се развива, така што тоа не стагнира како и многу други игри. Војна на ѕвездите Галакси на хероиДодавање на нови ликови, бродови, модови, рации како Сит Триумвирате Раид и Територијални битки продолжете да ја одржувате играта свежа и да ја одржувате фантазијата за повеќе.

Gaming-fans.com е горда да биде еден од најтемелните и почитувани извори на SWGoH содржини онлајн денес. Заедно со нашиот колега EA SWGoH GameChangers, нашата цел е да и помогнеме на заедницата да стане подобра во играта и да ужива во тоа повеќе секој ден. Користете ги линковите подолу за да ги видите многуте области на покриеност на SWGoH од нашиот одличен кадар.

 

Популарни SWGoH страници на Gaming-fans.com:

GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!