Star Wars Battlefront: Drejtori i Krennicit

Drejtori Krennic: Mizor por i Brilliant

Si drejtor i Kërkimeve të Avancuara të Armëve për ushtrinë Imperial, Orson Krenniç është i obsesionuar me përfundimin e projektit të Vdekjes së Vdekur të gjatë. Një njeri mizor por i shkëlqyeshëm, Krennic ka vënë reputacionin e tij në shpërndarjen e stacionit të betejës funksionale tek Perandori.

Përmbledhje

Orson Krennic është një udhëheqës mizor por i shkëlqyer Imperial me aftësi mbështetëse të lidhura me trupat që e rrethojnë. Ai është një forcë lëvizëse për Imperialët dhe i bashkon trupat për një shtytje të fortë.

Ai ka aftësinë për të strategizuar pozicionimin e tij dhe pozicionin e tij për të marrë maksimumin nga aftësitë e tij.

Drejtori Krennic

Aftësitë e Drejtorit të Krennicit

  • Armor Breaker: Shkelësi i armaturës është një aftësi e kullueshme që ngarkon një lloj unik të municionit në DT-29 të Krennic, në vend të gjashtë plumbave standarde. Ky municion do të merret me sasinë e madhe të dëmeve, si dhe do të ulë përkohësisht forca të blinduara të objektivit.
  • C2-B5 Astromech: Ky droid do të skanojë në mënyrë periodike zonën për armiqtë dhe do të mbrojë veten duke vendosur një mburojë të madhe personale. Pasi C2-B5 zbulon një Rebel, do të lëshojë një gaz dioksid për të neutralizuar armikun.
  • Zemërimi i Perandorisë: Kjo aftësi do të lejojë përkohësisht trupat Imperial të mbajnë dëm të lartë me një çmim. Krenniç do të plotësojë shëndetin e troopers dhe do ta dyfishojë atë nëpërmjet shëndetit të bonusit. Për një kohë të shkurtër, ata gjithashtu do të kenë forca të blinduara jashtëzakonisht të larta.

Krenniç i rrethuar nga një Trooper i Vdekjes

Troopers Vdekja

Sapo Krenniç është i pranishëm, dy lojtarë do të jenë në gjendje të pjekin si Troopers Vdekja për ta mbështetur atë. Fuqitë e tyre do të përfshijnë një imploder termik, një qelizë ftohëse për DLT-19 e tyre dhe një raketë të zgjuar.

Trooprat e Vdekjes të Drejtorit të Krennicit

Motivues

Në vend të shpërblimit të vrasjeve, tipari i Krennicit bazohet në pozicionimin strategjik dhe punën në grup midis Krennic dhe trupave të tij. Njësitë perandorake do të fitojnë forca të blinduara duke qenë rreth Krennic ndërsa ai fiton më shumë forca të blinduara aq më shumë ai është i rrethuar nga njësi miqësore. Villains llogariten si dy njësi për këtë gradë trait.

Qëllimi është që Krennic të jetë pika qendrore e sulmeve perandorake. Ky tipar i çiftuar me aftësinë e Tij të Zemërimit të Perandorisë, do ta ndihmojë atë të kapë pikat duke i lejuar ekipit të tij të mbajë një sasi të madhe dëmi.

Drejtori Orson Krennic

Klikoni mbi imazhin e mëposhtëm që do të çoni në videon time mbi drejtorin Krennic ku do të shkoj për këshilla dhe strategji të dobishme për ta përdorur atë në Star Wars Battlefront:

Le të jetë forca me ju!

Bëhu i pari që komenton në "Star Wars Battlefront: Drejtori i Krennicit"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.