Klasat Battlefront 2: Zyrtar

Battlefront 2 është duke rikthyer sistemin e klasës nga lojrat origjinale. Çdo grup ka katër klasa. Kjo është Klasa e Zyrtarëve:

Zyrtari Klasa

Në Komandën

Zyrtarët i bëjnë shokët e tyre më të mirë. Ata posedojnë aftësi të veçanta për klasa buff, bllokohet pozicionet e armikut me blasters automatizuar, dhe për të forcuar aleatët e tyre.

Bëni aleatët tuaj më të fortë

Mbështetja e kreditimit

Zyrtarët shërojnë miqtë e tyre dhe vendosin buffs për të rritur shokët.

Komanda Battle Droid

Zemra e Ekipit

Zyrtarët i përdorin aftësitë e tyre për të ndihmuar të gjithë ata rreth tyre të luftojnë më efektivisht dhe të ndikojnë drejtpërdrejt në situatën taktike duke përdorur armë të fuqishme automatike. Çdo klasë mund të pajisë Kartat e Yjeve për të modifikuar dhe përmirësuar aftësitë e tyre luftarake. Disa shembuj të aftësisë për kartat e zyrave për klasën e oficerëve janë:

  • Blaster frëngji:Një kullë e zhdërvjellët që zjarret në ushtarët dhe automjetet e armikut. Mund të merret dhe zëvendësohet nga pronari. Mund të riparohen nga Zyrtarët duke qëndruar afër tij. Mund të shpërthen nga pronari.
  • Komanda e Betejës:Lëshoni një Komandë Beteje që frymëzon ushtarët miqësorë në afërsi tuaj për të shtyrë veten më shumë, duke i bërë ata në gjendje të përballojnë më shumë dëme.
  • Grenada e Flash:Një granatë që shpërthen për armiqtë e verbër. Gjithashtu bën dëme të vogla.

Zyrtari i Republikës

specialitetmbështetje

lëvizshmëriModeruar

Rolet e EkipitForcimi i shokëve të skuadrës, kontrollimi i fushës së betejës

qëndrueshmëriModeruar

Klikoni në videon më poshtë që të merret në udhëzuesin tim video të oficerit:

Le të jetë forca me ju!

Bëhu i pari që komenton në "Battlefront 2 Classes: Officer"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.