Star Wars Battlefront 2: LAAT Gunship

Laat

Transporti i ulët i sulmeve në lartësi

Rezistenca e ashpër, e pajisur me luftime, sulmet me armë në Republikën e Rëndës shënoi rrahje të ashpra me lazer dhe ndëshkim raketash kundër forcave të droidëve të separatistëve.

Përmbledhje

LAAT është një përforcim i Republikës në Star Wars Battlefront II. Duke përdorur pikat e betejës, një lojtar mund të vendoset në një frëngji flluskë të një gadi të LAAT.

Frëngjia është e fuqishme dhe merret me dëmtime të mëdha për automjetet dhe njësitë e droidëve.

Brenda kullës së LAAT

aftësitë

LAAT ka tre aftësi për ta ndihmuar atë në luftime:

  • riparimi: Nxisni manualisht sistemet e mirëmbajtjes, duke rritur integritetin e skeletit për një periudhë të shkurtër kohore.
  • Disruptor Udhëzimi për Raketat: Masat kundërthënëse kundër raketave pengojnë sistemet e drejtimit të raketave tokë-ajër.
  • Nxehtësia lavamani: Arma primare nuk mund të tejshkohet për një kohë të shkurtër.

Strategji

LAAT duhet të përdoret për pastrimin e grupeve të mëdha të armiqve rreth një objektivi.

Ato duhet gjithashtu të përdoren në mjetet e terrenit të Droidit duke përfshirë MTT në Assaultin Galaktik.

Kliko në tablo më poshtë që të merret në videon time në anijen luftarake LAAT:

Le të jetë forca me ju!

Bëhu i pari që komenton në "Star Wars Battlefront 2: LAAT Gunship"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.