SWGoH: Mënyrat më të mira për Kylo Ren deaktivizohen

SWGoH - Kylo Ren Unmasked (KRU)

Mirë se erdhët në udhëzuesin e mods Kyo Ren Unmasked (KRU), artikulli më i fundit në serinë tonë rreth galaksisë popullore Star Wars Galaxy të heronjve ku ne hedhim një vështrim në mods më të mira për karaktere individuale SWGoH. Ndërsa unë nuk pretendoj të ketë të gjitha përgjigjet në këtë lojë, bëj hulumtimet e mia dhe kam përdorur çdo gjë që shkruaj për gjerësisht. Këto janë mod rekomandime dhe ato sigurisht nuk janë opsioni i vetëm. Megjithatë ne shikojmë për të ndihmuar lojtarët maksimizuar karakteret e tyre në SWGoH dhe ne jemi gjithmonë të hapur për të dëgjuar reagimet tuaja @GamingFansDFN në Twitter nëse keni një mod setup që punon mirë në gameplay tuaj.

Kylo Ren Unmasked - SWGoHKarakteri i sotëm për të rishikuar mods është versioni i ri i Kylo Ren, Kylo Ren Unmasked (KRU). I rraskapitur dhe pa maskën e tij, KRU është vetëm karakteri i dytë i rendit të parë në lojë me një aftësi udhëheqëse së bashku me të Kapiteni Phasma. Kylo Ren Unmasked dhe Piloti i Rendit të Parë SF TIE u njoftuan për herë të parë nga Gaming-fans.com & anëtarët tanë të programit GameChangers në Nëntor 2017, por shumëçka ka ndryshuar në SWGoH që atëherë, duke përfshirë njoftimi se KRU ishte e nevojshme në Relic 7 për të garuar për të re Legjenda Galaktike Kylo Ren. Le të hedhim një vështrim në mods më të mirë për KRU më poshtë.

Fokusi kryesor: Unë gjithmonë them se çdo personazh ka nevojë për shpejtësi, por në të gjitha ndershmërinë nuk është e vërtetë. Pra, më lejoni ta rishikoj këtë duke thënë 95% të të gjithë personazheve SWGoH kanë nevojë për Shpejtësi, dhe Kylo Ren (Unmasked) nuk është i ndryshëm. Me KRU, ekzistojnë fusha të shumta statistikore në të cilat mund të përqendroheni - Shpejtësia, Shansi Kritik, Shëndeti, Mbrojtja dhe Mbrojtja. Ndërsa Kylo Ren im (Unmasked) është në Relic 3 në kohën e këtij rishikimi, skuadrat e pakta të Rendit të Parë që kam pasur ndonjëherë probleme të konsiderueshme me të gjithë kanë pasur një KRU ultra-tanke si drejtues dhe një tank, i nxitur nga oferta origjinale Kylo Ren përkrah tij. Duke pasur parasysh KRU është një rezervë dhe shtimi i Relics është krijuar për të rikthyer personazhet në rolet e tyre natyrore në SWGoH, unë po shkoj me mbijetesë në format e Shëndetit, Mbrojtjes dhe Mbrojtjes si fushat kryesore të përqendrimit. e tij ndalim sulmi i veçantë e sheh Kylo Ren Unmasked fituar 10% Shëndeti dhe unike e tij, scarred, e sheh të fitojë 8% Shëndeti sa herë që të dëmtojë. A Relics 7 KRU fiton mbi 17k Shëndet nga kjo azhurnim prandaj sigurohuni që të lexoni më tej Relike e Kylo Ren Unmasked. Për më tepër, nën udhëheqjen e tij të gjithë aleatët e Rendit të Parë fitojnë 5% Shëndetësi dhe 5% Mbrojtje kur ata fitojnë një efekt statusi, kështu që ndërtoni të dy statistikat për të përmirësuar mbijetesën e tij.

Zonat shtesë për t'u fokusuar: Shpejtësia, shansi kritik, dëmtimi kritik dhe potenciali. Duke pasur parasysh Kylo Ren (Unmasked) ka një aftësi udhëheqëse që lejon aleatët e tij të Rendit të Parë +30 Shpejtësia me një Zeta, duke rritur KRU në mbi 200 Shpejtësi, nga statistikat e modalitetit dytësor, është një veprim i mençur. Vini re se Zeta në aftësinë drejtuese të KRU është një nga aftësitë më të rëndësishme Zeta për Rendin e Parë në SWGoH, prandaj sigurohuni që ta investoni me kujdes këtë përmirësim të vlefshëm. CC është e rëndësishme sepse aftësia e tij drejtuese lexon, "Kur një aleat i Rendit të Parë shënon një Hit Kritik, ata fitojnë Matësin e Kthesës 20%", dhe siç e dimë të gjithë, Dëmi Kritik shkon krah për krah me CC të lartë. Aftësia e tij udhëheqëse gjithashtu jep aleatët një CD tjetër 40%, kështu që vendosja e një trekëndëshi të përqendruar në CD në KRU është një domosdoshmëri. Më në fund, themelore e tij, Greva agresive, mund të shkaktojë ngulmim poshtë mbi armiqtë, kështu që një pak potencë shtesë rekomandohet gjithashtu.

Rekomandime Mod në lojë: Mbrojtjes. Ndërsa unë nuk jam i bindur që vetëm mënyrat e mbrojtjes janë mënyra më e mirë për të vazhduar, të punosh në një grup ose dy modele të Mbrojtjes që janë me shpejtësi të lartë, CC, Health and Potency do të ishte një drejtim i shkëlqyeshëm. Në llogarinë time personale unë isha duke përdorur një grup prej katër modesh CD në KRU, të cilat kishin sekretarë fantastikë të Mbrojtjes, CC dhe Speed, por me shtimin e Relics në lojë unë kam kaluar në dy grupe shëndetësore për të zëvendësuar atë setin e CD-së.Ideal Mod Setup për SWGoH Kylo Ren demaskua:

Sistemimi ideal i mods mund të ndryshojë nga personi në person dhe numrat kryesorë vijnë nga statistikat sekondare. KRU është një personazh që, në një kohë, unë e pashë si ideal për disa nga format e mia të përshtatshëm përndryshe të dobët me CC të lartë dhe Shpejtësi të moderuar. Sidoqoftë, me Relics që e sjellin Kylo Ren (Unmasked) përsëri në rezervuarin që ai është krijuar, duket se mbijetesa e lartë është rruga më e mirë në ndeshjen e sotme. Kështu, këtu është vendosja ime e preferuar e mod për KRU, por një qasje më fyese mund të jetë më e mirë për lojën tuaj.

 • Transmetuesi (Sheshi) - Mod potenciali me fokus kryesor në kundërvajtje dhe përqendrim dytësor në shansin kritik, shpejtësinë, mbrojtjen dhe shëndetin
 • Marrësi (Shigjeta) - Mod modaliteti shëndetësor me fokus kryesor në shpejtësinë dhe përqendrim dytësor në shansin kritik, fuqinë, mbrojtjen dhe shëndetin / mbrojtjen
 • Procesor (Diamant) - mod potencë me një fokus primar në mbrojtje dhe një fokus dytësor në shansin kritik, shpejtësinë, shëndetin dhe mbrojtjen
 • Holo-Array (Trekëndësh) - Mod shëndetësor me fokus kryesor në dëmtimin kritik (kjo mund të zëvendësohet për një shans kritik + 12% primar nëse përdorni KRU si udhëheqës për të përfituar nga përfitimet e TM në goditje kritike) dhe një përqendrim dytësor mbi shëndetin, shpejtësinë, mbrojtjen dhe mbrojtjen
 • Të dhënat e autobusit (Rrethi) - Shëndeti me fokus parësor në shëndet ose mbrojtje dhe përqendrim dytësor në shansin kritik, shpejtësinë, mbrojtjen dhe shëndetin / mbrojtjen
 • Multiplexer (Plus) - Mod Modeli Shëndetësor me fokus kryesor në shkelje, shëndet ose mbrojtje dhe përqendrim dytësor në shansin kritik, shpejtësinë, fuqinë dhe shëndetin / mbrojtjen

Image mirësjellje e SWGOH.gg

4 Comments në "SWGoH: Mënyrat më të mira për Kylo Ren të demaskuar"

 1. Buen aporte amigo

 2. ok pas shikuar Matt (UMK) Ai duket si ai mund të jetë një ndihmë e madhe për rancor solo. Cilat janë mendimet tuaja?

 3. KRU? Unë besoj se ju do të thotë Matt Teknik Radar (shih SNL Undercover Boss: Baza Starkiller).

  Sugjerimet e mod janë në vend. Matt është një udhëheqës shumë i lartë për Urdhrin e Parë sesa Phasma është këto ditë. Ai punon më së miri me të gjitha modelet e pazakonta që nuk ia vlen t'i hedhin larg, por nuk janë me të vërtetë ideale për toons tjera. Unë shkova për Shëndetësi, Potencë, dhe Raste kritike Chance. Kam shpejtësi të mirë tek ai nga sekondat, por edhe shumë mbrojtje nga sekondat. Edhe në G10 dhe vetëm udhëheqja e tij zeta'd në kohën e këtij shkrimi, ai është duke bërë mirë.

 4. Çdo mendim mbi fokusimin në modalitetet e Shëndetit ose Mbrojtjes? Me mods mbrojtje 4 / 5 dhe të paktën mbrojtje 1500 në çdo mod i mori Sider Trooper tim deri në mbrojtje 90K dhe shëndetin 35k. 5% çdo efekt statik shton shumë. Çdo mendim për ta bërë këtë me Kylo Ren Unmasked?

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.