SWFA: Grand Moff Tarkin Gameplay Video

Star Wars Force Arena

Grand Moff Tarkin - antagonist në filmin origjinal Star Wars, tani i titulluar Një shpresë e re - është një karakter të përfshirë si një Udhëheqësi legjendar i kartave në Star Wars Force Arena. Një udhëheqës në Perandorinë që ka të tijën kanuni i romanit Star Wars, Tarkin më vonë kishte një rivalitet me drejtorin Krennic, siç është paraqitur Rogue One, të cilat çojnë në komandën e Tarkinit për Starin e Vdekjes. Në Star Wars Force Arena, Tarkin është çiftuar me kartën unike TK-7193, e përshkruar nga Wookieepedia si "një stërgjyshore mashkullore elitare e ngarkuar me mbrojtjen e Grand Moff Wilhuff Tarkin".

Forca e lojtarëve Arena dhe tifozët munden ndiqni @GamingFansDFN në Twitter ose të regjistroheni në Fansa lojrash në kanalin YouTube për të madhe Star Wars Force Arena dhe Galaxy of Heroes përmbajtje.

Bëhu i pari që komenton në "SWFA: Grand Moff Tarkin Gameplay Video"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.