SWFA: Yoda Gameplay Video

Star Wars Force Arena

Një nga personazhet më të njohur dhe më të njohur në universin e Star Wars është Grand Master Yoda, një nga personazhet e përfshirë si një Udhëheqësi legjendar i kartave në Star Wars Force Arena. Në Star Wars Force Arena, partneri i kartës unike të Yoda është Mace Windu, të dyja të cilat nuk janë në dispozicion derisa lojtari arrin Tier 9 në renditjen 1 në betejat e 1 Arena.

Videoja më poshtë është mirësjellje e partnerit tonë mediave SWFA Kylo6 {T14}.

Bëhu i pari që komenton në "SWFA: Yoda Gameplay Video"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.