SWFA: Boba Fett Gameplay Video

Star Wars Force Arena

Një nga personazhet më të njohur të sagës origjinale të Star Wars, Bounty Hunter Boba Fett është një nga të pakët me të Karta SWF Leader Legjendar. Shoqëruar me kartën e tij unike Slava I, Boba Fett mund të jetë një dhimbje në prapanicë për kundërshtarët e lojtarëve.

Forca e lojtarëve Arena dhe tifozët munden ndiqni @GamingFansDFN në Twitter ose të regjistroheni në Fansa lojrash në kanalin YouTube për të madhe Star Wars Force Arena dhe Galaxy of Heroes përmbajtje.

Bëhu i pari që komenton në "SWFA: Boba Fett Gameplay Video"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.