SWFA: Kapiteni Phasma Gameplay Video

Star Wars Force Arena

Udhëheqësi i trupave të Rendit të Parë në The Force Awakens dhe Jedi e Fundit, kapiteni Phasma është një nga personazhet e përfshirë si një Udhëheqësi legjendar i kartave në Star Wars Force Arena. Një amtare e Parnassos, kapiteni Phasma ka të sajat roman kanonik me titull Phasma e cila detajon historinë e saj të prapme dhe se si ajo u bashkua me Urdhrin e Parë, si dhe me origjinën e armaturës argjendi. Captain Phasma është çiftuar në SWFA me kartelën Unique character Terex.

Forca e lojtarëve Arena dhe tifozët munden ndiqni @GamingFansDFN në Twitter ose të regjistroheni në Fansa lojrash në kanalin YouTube për të madhe Star Wars Force Arena dhe Galaxy of Heroes përmbajtje.

Bëhu i pari që komenton në "SWFA: Captain Phasma Gameplay Video"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.