SWFA: Grand Admiral Thrawn Gameplay Video

Star Wars Force Arena

Antagonisti kryesor i stinorëve 3 dhe 4 i Star Wars Rebelëve, Admiral Thrawn është një nga personazhet e përfshirë si një udhëheqës letrash legjendar në Star Wars Force Arena. Më parë i serive Star Wars Legends, Thrawn u soll në kanon për seri Rebelët dhe në roman Thrawn, një nga romanet më të mira për kanalet e xhirimeve të Star Wars, të shkruara deri më sot, për rishikimet këtu në Gaming-fans.com. Admirali i Madh Thrawn kartë legjendare është çiftuar në Star Wars Force Arena me guvernatorin Ahindra Pryce të Lothal, i cili rimbush energjinë e Thrawn në betejë.

Forca e lojtarëve Arena dhe tifozët munden ndiqni @GamingFansDFN në Twitter ose të regjistroheni në Fansa lojrash në kanalin YouTube për të madhe Star Wars Force Arena dhe Galaxy of Heroes përmbajtje.

Bëhu i pari që komenton në "SWFA: Grand Admiral Thrawn Gameplay Video"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.