SWFA: Jyn Erso Gameplay Video

Star Wars Force Arena

Një anëtar i ngazëllyer i Rebelimit kundër Perandorisë historia e të cilit thuhet në Rogue One: Story Wars Story, Jyn Erso është portretizuar në Star Wars Force Arena me një Karta legjendare e udhëheqësit. I lidhur me kartën unike të Pao, një karakter me pak kohë ajri në film, Erso

Forca e lojtarëve Arena dhe tifozët munden ndiqni @GamingFansDFN në Twitter ose të regjistroheni në Fansa lojrash në kanalin YouTube për të madhe Star Wars Force Arena dhe Galaxy of Heroes përmbajtje.

Bëhu i pari që komenton në "SWFA: Jyn Erso Gameplay Video"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.