SWFA: Rey Gameplay Video

Star Wars Force Arena

Yll i Forca Zgjon dhe Jedi i fundit, Rey është plumbi i ndjeshëm i forcës që bëhet hero i Rezistencës dhe është një nga personazhet e përfshirë si a Udhëheqësi legjendar i kartave në Star Wars Force Arena. Ndërsa mbështetja e saj është relativisht e panjohur, por shpesh teorizuar, Rey është çiftuar në SWFA me kartën Unique Millenium Falcon.

Forca e lojtarëve Arena dhe tifozët munden ndiqni @GamingFansDFN në Twitter ose të regjistroheni në Fansa lojrash në kanalin YouTube për të madhe Star Wars Force Arena dhe Galaxy of Heroes përmbajtje.

Bëhu i pari që komenton në "SWFA: Rey Gameplay Video"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.