SWGoH GameChangers: Zbuloni Kit Order First Order zbuluar

SWGoH - ekzekutues i rendit të parë

Falë programit SWGoH GameChangers me EA & CG, Gaming-fans.com ka kënaqësinë të zbulojë kitin për shtimin më të ri të Star Wars Galaxy të Heronjve - ekzekutuesin e Rendit të Parë. Anëtari 8th i Urdhrit të Parë në SWGoH, Ekzekutuesi i Rendit të Parë përmban stacking Health, mund të heqë Turn Meter dhe mund të largojë buffs mbi armiqtë. Kit për ekzekutuesin e rendit të parë është renditur më poshtë dhe sigurohuni që të kontrolloni punën e tjetrit SWGoH GameChangers për videot dhe përdorimin strategjik të FOE në lojë.

TeeMinus24.com Tees Star Wars

Ekzekutuesi i Rendit të Parë

RADHITJE: Terr
Categories: Sulmuesi, Rendit i Parë
Sulmuesi i Paralajmërimit i pamëshirshëm i cili ekzekuton sulme të fuqishme

Bazë: GJYKIMI
Merreni Dëme fizike dhe fitoni Shëndetin Up (30%) për kthimin e 1. Nëse objektivi është i debuffed, ky sulm është i garantuar të jetë një Hit Kritik dhe Performer i Rendit të Parë fiton Advantage për 2 kthehet.

SWGoH - ekzekutues i rendit të parë

Special 1: DËNIMI I VDEKJES
Merre Dëmi fizik për të synuar armikun, hiqni 50% Turn Meter, dhe Hiqni të gjithë buffs mbi to. Nëse ky sulm mposht një armik, ekzekutuesi i rendit të parë fiton 80% Turn Meter dhe cooldown i këtij sulmi është rivendosur. Përndryshe, ai fiton 40% Turn Meter dhe + 20% Max Health (stacking) derisa ai mund një armik. (Cooldown 3)

Unique: TOTAL ORDER
Kur ekzekutuesi i rendit të parë shënon një goditje kritike, ai fiton + 10% Max Health (stacking) deri në fund të takimit dhe aleatët e Rendit të Parë fitojnë 10% Turn Meter. Ekzekutuesi i Rendit të Parë ka Bonus Bonus të barabartë me 5% të Max Shëndetit të tij.

Duke parë se si të përdoren FOE dhe mods, Shëndeti, Shansi Kritik, Dëmtimi dhe Fuqia Kritike mbesin si fokuset kryesore, të cilat mund të maksimizohen në konfigurimin e duhur. Nën një çojë të Kyo Ren Unmasked, fuqia e sulmit të tij duket, në letër, si një nxitje e mirë për Rendit të Parë dhe aftësia për të shpërndarë do të jetë shumë e vlefshme në Luftrat e Territorit të Anës së Errët - Hakmarrja Imperiale.

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH GameChangers: Kit Order Executioner parë Rendit Reveal"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.