SWFA: Han Solo Gameplay Video

Star Wars Force Arena

Piously yll më i madh i trilogjisë origjinal Star Wars, Han Solo është një nga Udhëheqësit legjendar të kartave në Star Wars Force Arena. Së bashku me partnerin e tij unik të kartave Chewbacca, minierat e udhëtimit të Hanit mund ta bëjnë atë një udhëheqës të ndërlikuar për t'u përballur në Star Wars Force Arena.

Forca e lojtarëve Arena dhe tifozët munden ndiqni @GamingFansDFN në Twitter ose të regjistroheni në Fansa lojrash në kanalin YouTube për të madhe Star Wars Force Arena dhe Galaxy of Heroes përmbajtje.

Bëhu i pari që komenton në "SWFA: Han Solo Gameplay Video"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.