SWGoH: Modat më të mira për L3-37

SWGoH - L3-37

Mirë se vini në artikullin më të fundit në serinë tonë rreth galaksisë popullore Star Wars Galaxy të heronjve ku ne hedhim një vështrim në mods më të mira për secilin karakter SWGoH. Ndërsa unë nuk pretendoj të ketë të gjitha përgjigjet në këtë lojë, bëj hulumtimet e mia dhe kam përdorur çdo gjë që shkruaj për gjerësisht. Këto janë mod rekomandime dhe ato sigurisht nuk janë opsioni i vetëm. Megjithatë ne shikojmë për të ndihmuar lojtarët maksimizuar personazhet e tyre në SWGoH dhe ne jemi gjithmonë të hapur për reagime nëse keni një mod setup që punon mirë e gameplay tuaj.

SWGoH - L3-37Sot për të shqyrtuar mods për është një nga yjet e Solo: Një Story Star Wars - droid femër L3-37. E shënuar në lojë si një karkalec, Droid dhe Tank në anën e dritës, ajo ka një sinergji të mirë me të dy grupet e kaba dhe Droid. Le të hedhim një vështrim në atë që ne mendojmë se janë modet më të mira për L3-37.

Fokusi kryesor: Survivability. Mbajtja e L3-37 gjallë është çelësi dhe Shëndeti është stat kryesore që ne duam të përqendrohemi për të maksimizuar kit e saj. Kur L3 është përgatitur, ajo fiton + 10% Max Health (stacking) deri në fund të takimit nga themelore, Përparimi i guximshëm. Për më tepër, kur ajo është e përgatitur, L3-37 shëron të gjithë bashkëpunëtorët e Scoedrel dhe Droid për 50% të Shëndetit Max të saj me të Shkëndija e Shpresës të veçantë që gjithashtu tallet. Së fundi, me një Zeta në unike të saj, Për Droids, herën e parë që një aleat i Droid-it reduktohet në 1% Health, ata e barazojnë Shëndetin me L3-37, kështu që mbajtja e numrit të Shëndetësisë së lartë do të përfitojë shumë në shumë mënyra.

Zonat shtesë për t'u fokusuar: Potencë, shpejtësi dhe më shumë mbijetesë. Meqenëse L3-37 do të marrë disa hite, mbijetesa shtesë në format e Mbrojtjes dhe Mbrojtjes është një lëvizje e mirë (përveç Shëndetit të lartë lart). Baza, Përparimi i guximshëm, mund të shkaktojë Mbrojtja poshtë debuff, dhe do t'ju duhet një potencë për të siguruar që debuff shkopinj. Që nga ajo është një tank që tallet ju do të jeni duke përdorur L3 për të absorbuar goditjet dhe për të mbrojtur sulmuesit tuaj. Kështu, Mbrojtja dhe Mbrojtja e Lartë (së bashku me Shëndetin më lart) do të rrisin ndjeshëm aftësinë e saj. Së fundmi, pak qëndrueshmëria nuk është kurrë një gjë e keqe për një tank që të mbajë debuffs larg dhe shtoi se ofendimi do të ndihmojë sulmet e mundshme kundër L3-37 goditur më shumë.

Sugjerime Mod në Lojë: Shëndeti. Ndërsa unë nuk mund të mos pajtohem me rekomandimin e mods shëndetësor në L3-37, unë do të rekomandojë kërkim për sekondare të lartë të Shëndetit në modelet tuaja të Mbrojtjes që kanë një shpejtësi të vogël ose statistika shumë të larta sekondare. Vlera e mods Mbrojtjes është rritur shumë në sajë të Mods 2.0, kështu që një set i mbrojtjes ose dy mund të jetë me të vërtetë një zgjedhje e mençur në qoftë se keni mods drejtë në dispozicion.Ideal Mod Setup për SWGoH L3-37:

Unë rekomandoj përdorimin e dy ose dy grupeve të dy modaliteteve të Shëndetit dhe një sërë dy modash të mbrojtjes OSE dy grupe të dy Mods të Mbrojtjes dhe një set prej dy modaliteteve të shëndetit për L3-37. Sigurohuni që të përqëndroni statistikat tuaja sekondare mbi Shëndetin, Shpejtësinë, Mbrojtjen, Potencën dhe Mbrojtjen, dhe nëse mund të merrni pak ngulm dhe vepër që është e madhe. Kështu, këtu është qasja ime e rekomanduar për mods në L3-37:

  • Transmetuesi (Sheshi) - Modaliteti i Shëndetit me një fokus primar mbi veprën penale dhe një fokus sekondar mbi shëndetin, shpejtësinë, mbrojtjen dhe fuqinë
  • Marresi (Arrow) - modaliteti i Shëndetit me + primar 30 me shpejtësi - çdo statistikë tjetër e fituar është një bonus. SHËNIM: L3-37 është një karakter ku shigjeta e rrallë me një Shëndetësi ose Mbrojtje primare dhe një shpejtësi të dyfishtë shifrore mund të funksionojnë mirë.
  • Procesor (Diamant) - Mod Mbrojtjes me një fokus primar në mbrojtje dhe një fokus të mesëm në shëndetin, shpejtësinë, shkeljet dhe mbrojtjen
  • Holo-Array (Triangle) - modaliteti i shëndetit me një fokus primar në shëndet dhe një fokus dytësor në këmbënguljen, mbrojtjen, veprën penale dhe mbrojtjen
  • Data-Bus (Rrethi) - mod Mbrojtjes me një fokus primar në shëndetin dhe një fokus të mesëm në shpejtësinë, shëndetin, veprën dhe mbrojtjen
  • Multiplexer (Plus) - modaliteti i Shëndetit me një fokus primar mbi shëndetin dhe një fokus dytësor në shpejtësinë, fuqinë, mbrojtjen dhe mbrojtjen

Shënim: Transmetuesit, procesori dhe modalitetet e të dhënave janë shumë më të zakonshme. Nëse mund të maksimizoni statistikat nga këto duke përdorur një mod të MK V, Tier A që është ideale.

Images mirësjellje e SWGOH.gg

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH: Modat më të mira për L3-37"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.