SWGoH: Anakin's Eta-2 Starfighter & Luftërat Klon 10 Ndryshimet e Vitit të Ri Incoming

SWGoH - Starakteri i Anakins

Lajmet kanë rënë këtë mbrëmje në Star Wars Galaxy of Heroes që do të shtojë një tjetër anije në lojë dhe do të shfaqë disa ndryshime të përkohshme në Luftërat e Territorit. Anakin's Eta-2 Starfighter është vendosur të bashkohet me lojën për disa orë, i cili përshtatet me përditësimet e përfolura dhe të pritura për shumë elementë të epokës së epokës së Clone Wars të SWGoH. Përveç kësaj, gjatë muajit nëntor do të ketë shpërblime të kufizuara kohore në Luftërat Territore për Grievous dhe Mace Windu dhe dy personazhe misterioze, një Republikë Galaktike dhe një Separatist, do të marrin bonuse që lojtarët do të mësojnë vetëm kur hyjnë në Territorin e ardhshëm War.

Këtu është një vështrim në Windu dhe Grievous TW Bonuses:

Mace Windu:

Mjeshtër i Betejës i Zbatuar i Forcës - Mace Windu ka + 100% Max Health, + 480% Max Mbrojtje, + 100% Counter Chance, dhe është imun ndaj Shock, Daze dhe Stun. Përveç kësaj, kur sulmohet Sith me sulmin e tij bazë Mace merret + dëmtim 1000%, dhe Inflict Expose në të gjithë armiqtë për 2 kthehet sa herë që ai merr dëme. Nëse Jango Fett ka ekspozuar, sulmet e Mace Windu do ta mposhtin atë menjëherë (Imuniteti i dëmit nuk e pengon këtë efekt).

Përgjithshme Grievous:

Gjeneral i Ushtrisë Droid - Grievous i Përgjithshëm ka vepër + 300%. Në fillim të secilës rradhë, nëse Grievous është nën 100% Shëndetësisë, ai i shpërndan të gjitha debuffimet për vete dhe i dhuron Tauntit tek aleati tjetër i shëndetshëm Droid deri në fund të kthesës. Kur një aleat i Droid-it mposhtet për herë të parë në betejë, Grievous largon të gjitha debuffimet për veten, rivendos të gjitha aftësitë e fitimit dhe fiton bonusin 3.

Përveç kësaj, Aurra Sing është bërë e mbarështueshme në nyjen e kantinës 7-C dhe dhëmbët e hundës (anija e Bossk) tani është e gatshme në Light Side Hard 8-D.

Gjithashtu, pavarësisht se është thjesht kozmetike, të gjithë Clone Troopers do të kenë helmetat e tyre gjatë muajit nëntor.

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH: Anakin's Eta-2 Starfighter & Luftërat Clone 10 Viti vjetorin Ndryshimet Incoming"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.