TFEW: Alpha Prime diskuton nivelin e fuqizimit të një buxheti

TFEW - Transformatorët Luftërat Tokësore

Një temë që të gjithë lojtarët e Transformers Earth Wars janë të sigurt për të kërkuar është se si mund të level up my bots më shpejt? Shumë e famshme YouTuber Alpha Prime i aleancës së Kryeministrit merr një vështrim në botët e nivelit të fuqisë për një buxhet në këtë video të kohëve të fundit të TFEW që është më poshtë. Ai rishikon se si përdorimi i pak bots për të hequr një bazë mund t'ju ndihmojë të maksimizoni përvojën e fituar dhe të tregoni botin më të rrallë në lojë, Sentius Magnus, i cili tashmë ka në nivelin 47 për këtë video.

Shikoni videon e TFEW nga Alpha Prime më poshtë.

Bëhu i pari që komenton në "TFEW: Alpha Prime diskuton nivelin e fuqizimit të një buxheti"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.