SWGoH Warrior Exclusive: Anija e anakinut ka rishqyrtuar dhe hapet paketa!

SWGoH - luftëtar

SWGoH GameChanger Videoja e fundit e luftëtarit është një nga pak në internet që sot shqyrton Anakin's Eta-2 Starfighter në yjet 7. Me llogaritë e GameChanger që janë (publikisht) për momentin, luftëtar u zhvendos në anijen e Jedi Knight Anakin dhe e rishikon atë në 7-yjet, ndërkohë që po shkatërron investimet financiare për të marrë anijen në nivelet maxed. Klikoni grafikun e mëposhtëm për të parë të fundit nga Warrior Presents dhe shikoni se çfarë mendon për Anakin-in e ri Eta-2 Starfighter në Star Wars Galaxy of Heroes.

SWGoH - Warrior Shqyrton Anakin's Starfighter

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH Warrior Ekskluzive: anijes anijes shqyrtoi dhe hap Hapur!"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.