MSF Update Komunitetit: Sinister Gjashtë dhe më shumë

MSF - Endgame

Kjo javë vjen së bashku me ngacmimin e ekipit të ri të zjarrtë që vjen së bashku me lirimin e ngadaltë të Sinister Six Members. Kjo skuadër supozohet të jetë një kundërsulm hero në qytet, por mos i vendosni të gjitha paratë tuaja mbi këtë, pasi ne ende duhet të marrim detajet e plota të këtij ekipi!

SINISTERI GJASHTË

Gjatë disa muajve të fundit heronjtë e qytetit, aka Mbrojtësit, kanë qenë një pjesë e madhe e Metës brenda MSF-së. Edhe pse ata nuk janë më në krye të arenës, ata janë afër afër tij! Lirimi i ekipit të ri Sinister Six ka për qëllim të jetë një kundërshtar i fortë ndaj ekipeve të heroit të qytetit si mbrojtësit. Ekipi MSF dev përdor termin "stomping" në ekipet heroike të qytetit armik. Nëse kjo është ndonjë tregues i asaj që do të vijë, unë mendoj se të gjithë kemi disa shpresa të mëdha!

RHINO

Së pari, ne kemi Rhino. Si shumë mendime të para, Rhino do të jetë ekipi mbrojtës kryesor. Ky Mbrojtës vjen me një kombinim Taunt dhe AoE, i cili po duket mahnitës! Jo vetëm që ky sulm do të ketë efekte të qarta negative nga aleatët, do të shkaktojë dëme që rritet për armikun e qytetit Hero! Deri më tani, kjo kit duket e mahnitshme!

roman i thjeshtë

Tjetra, ne kemi Shocker! Duket sikur ai do të jetë një nga shitësit kryesorë të dëmeve të këtij ekipi të ri Sinister Six, pasi ai vjen me tiparin e Blaster. Paketa e tij merret si me sulmet e Beo dhe AoE që merren me dëme të mprehtë, e cila rritet me praninë e çdo armiku të Heroit të Qytetit! Mbi të gjitha, Shocker mund t'i japë edhe aleatëve të tij ofensivë, gjë që e bën këtë ekip një konkurrent për ekipin tim të preferuar Blitz të sigurt për të!

VULTURE

E fundit e karaktereve të reja është Vulture, i cili duket sikur do të jetë tregtari kryesor i dëmtimit të ekipit. Ky karakter duket sikur ai do të jetë një Rrahës që ushqen dëme që rritet për efekt negativ në armiqtë e synuar, por gjithashtu do të shfaqë disa aftësi të një kontrollori me aftësinë e tij për të aplikuar Slow dhe Offense poshtë për armiqtë City Hero. Kombinimi i Rhino, Shocker dhe Vulture është duke kërkuar të jetë i çmendur, sidomos me veprën Shocker's up!

Green Goblin është gjithashtu një anëtar tjetër i Gjashtëmbëdhjetë. Megjithatë, ju mund të filloni ndërtimin e tij tani! Mbani sytë tuaj të fshirë, pasi anëtarët e rinj të kësaj skuadre do të vijnë ngadalë në lojë.

PHOENIX

Ne kemi një paraqitje të shkurtër të disa çmimeve për ngjarjen e Phoenix që do të mbërrijë së shpejti.
Grupet 5, 6 dhe 7 do të paraqesin shpërblimet e mëposhtme të reja:

  • Tier 5 - 5 Orbs me yje të kuq
  • Klasat 6 - 2,000 Elite 4 Kredite
  • Klasat 7 - 3,000 Elite 4 Kredite

Për të ndihmuar në përgatitjen, do të ketë një ngjarje 2X në 6 / 22 ku nyjet që përmbajnë shiritat e karakterit Nobu dhe Hand Assassin do të paguajnë dy herë për orët 24. Do të ketë gjithashtu një kalendar të veçantë identifikimi me shards karakter, si dhe ofertat në lojë.

Përgatituni tani, komandantët. Ngjarja legjendare e Phoenix fillon në qershor 27th!

ULTIMUS VII - SHKALLA E PARË ALEANCA E PARË

Pantallonat e Aleancës së Hulkut kanë përfunduar tashmë Ultimus VII një herë. Urime për këtë Aleancë, çfarë arritjeje!

Do të ketë një bastisje speciale të dedikuar Aleancës që përfundon këtë betejë të re 3 herë. Për festimin e komunitetit, Aleanca fituese do të jetë në gjendje të zgjedhë nga personazhet e përzgjedhura që janë paraqitur në një Blitz të mëparshëm, Fushata Eventesh ose Bastisjeje, e cila do të vendoset në një orbitë të kufizuar. Do të ketë gjithashtu një kalendar të identifikimit të festës që do të përmbajë fragmente të bastisjes, arit, Mega dhe Red Star Orb.

Fat i mirë për këdo që synon të përfundojë këtë bastisje!

AMERIKA CHAVEZ BLITZ PJESA 2 - 6 / 24

Ky brawler i ri do të kthehet së shpejti, sigurohuni që të shfrytëzoni Blitzin e dytë për ta renditur sa më shumë që të jetë e mundur!

Nga Arsenal
Gaming-fans.com MSF Stafi Shkrimtar

Bëhu i pari që komenton në "MSF Update të Komunitetit: Sinister Gjashtë dhe më shumë"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.