HPWU: Gjetja e Troll Bogeys për SOS Caktimin

HPWU - Troll

Harry Potter: Wizards Unite është plot me sfida dhe detyra të reja për të ndihmuar lojtarët që të bluajnë dhe të motivohen për të parë se çfarë ndodh më pas. Siç kam deklaruar në artikujt e tjerë në të kaluarën, në familjen time unë, bashkëshortja ime dhe djali ynë luajnë të gjithë rregullisht dhe secili prej nesh kërkon të përfundojë detyrat e ndryshme sa më shpejt të jetë e mundur, siç shihet në kohët e fundit Ngjarje Fantastike Flora & Fauna. Edhe djali im ashtu edhe unë e përfunduam Caktimi i SOS i Pixies sot që do të thotë që ne të dy kemi përparuar SOS Caktimi #13 i cili ka një detyrë që lexon "Reclaim 3 Troll Bogeys nga Troll Confoundables". Si rezultat, ne vendosëm të provonim disa teori / thashetheme për të parë nëse mund ta zgjidhim misterin e gjetjes së Troll Bogeys në Pyetjet HPWU u përgjigjën seri.

HPWU - Troll BogeysPër të filluar, një Troll Bogey është një booger. Mendoni përçart. Hundët. Mukus i hundës. Gross. Po, e keni marrë tani. Mendoni përsëri në skenën e banjës Harry Potter dhe guri i filozofit. Tani që ne kemi atë pastruar, çelësi është gjetja e Trolls, dhe Troll Bogeys do të ndjekin. Ne kemi gjetur shkallën më të lartë të suksesit që lufton Troll Confoundable manipulim Occamy Vezë, megjithatë Troll me Megaphone magjike dha mua Bogey tim të tretë sot dhe ka edhe një Troll confoundable me një ngrënë Ushqimi Flesh Foundable në lojë, si dhe Mountain Troll Themeluar në hardhi.

Pra, çfarë duhet të bëni për të marrë Bogeys Troll? Është mjaft e thjeshtë. E njëjta Themeluar dhe Confoundables ju përballeni sa herë që luani papritmas filloni të shpërbleheni me një shpërblim të ri sapo SOS Assignment është aktive në lojën tuaj. Në thelb, ju vetëm duhet të luani - asgjë tjetër nuk është e nevojshme!

Shpresoj se kjo ju ka ndihmuar në përpjekjen tuaj për të gjetur Troll Bogeys në Harry Potter: Wizards Unite. Përveç Troll Bogeys dhe Pixie Wings, Pixies të shkëlqyeshme, Nxjerrësit e frikshëm të vdekjes dhe më shumë do të jenë sfidat e rradhës, kështu që vazhdoni të ktheheni te Gaming-fans.com për ndihmë në të gjitha këto pyetje të HPWU.

Bëhu i pari që komenton në "HPWU: Gjetja e Troll Bogeys për SOS Assignment"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.