MSF Community Update: Fury Ngjarje Legjendar dhe Pantera e Zezë Paneli i Kthimit, Shocker Blitz dhe më shumë

MSF - Panter i zi

Përshëndetje Komandantët, një tjetër update përbrenda!

NICK FURY ËSHTË PËRFUNDIMTARE!

Ju do të duhet një ekip 5-yll i miqtë e Kree që të keni një shans për të rekrutuar udhëheqësin e SHIELD, i cili do të bëhet më i lehtë me kalendarin aktual të Regjistrimit legjendar! Kree Oracle gjithashtu do të shfaqet në Blitz në 7 / 15, kështu që mos humbisni këtë shans për të rrëmbyer edhe më shumë shards falas për këtë minator të Kree!

RAID STRIKE: ALPHA FT. BLACK PANTHER

La Alpha Raid është kthyer, me shanse për të fituar ari, veshje portokalli dhe copëza për karakterin awesome që është Black Panther!

SHOCKER BLITZ

Blitz Shocker ka mbaruar, dhe unë shpresoj se të gjithë keni bërë ashtu si keni dashur. Ai është një karakter shumë argëtues dhe nuk mund të pres derisa të mund të hap komplet ekipin Sinister Six!

Shtesa të reja ORB

Për fat të mirë për të gjithë ne, disa shtesa të reja janë bërë. Tani unë them për fat të mirë, sepse Minn-Erva më në fund u shtua në lojë përmes orbs premium. Unë shpresoj se ju keni ruajtur disa orbs premium, si Minn-Erva është edhe vlerë për hapjen e tyre për!

Spider-Man (Miles) dhe Rescue po shtohen gjithashtu në Premium Orb javën e ardhshme. Të dy Shpëtimi dhe Miljet janë shumë të dobishme karaktere dhe thelbësorë në skuadra të tilla si Skuadra e Forcave të Fuqisë dhe skuadra e luftëtarëve të heroeve ose të vargut të vargut! Edhe lajme më të mira, Miles gjithashtu do të lëkundet në Blitz Orb dhe Store. Ky është një lajm i mirë, karaktere shpesh shtohen në dyqanet e ndryshme, gjë që është një drejtim që shpresoj të shoh vazhdimin në këtë lojë!

ULTIMUS VII - FITUESIT E PARA FSHEHTË

Pas disa betejave të mbushura me drama, të dyja "Pantallonat e Hulkut" dhe "Legion_of_Cabal" kanë fituar sfidën Ultimus VII - First Strike! Urime të jashtëzakonshme absolute për të dyja këto aleanca, që të dy luftuat patët dhe për atë që është e drejtë dhe e drejtë.

Për të nderuar këta fitues, do të ketë një festë të komunitetit me shpërblime të mëdha! Detajet e plota nuk janë ende jashtë, por shpresojmë se do të shohim disa shpërblime të dobishme për kalendarin e identifikimit dhe ndoshta dyfishin e pikave për disa karaktere shumë të nevojshme!

Të gjitha të mirat me komandantët e përmbajtjes së re të kësaj jave!

Nga Arsenal Gaming-fans.com
Shkrimtari i stafit

Bëhu i pari që komenton në "MSF Update Community: Fury Event legjendar & Black Panther Kthehuni bastisje, Shocker Blitz dhe më shumë"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.