SWGoH Relic Review: CC-2224 "Cody"

SWGoH - Komandanti Cody

Gaming-fans.com ka qenë një element kryesor në komunitetin Star Wars Galaxy of Heroes që nga fillimi. Nga jona Udhëzues Mod dhe thyerja e lajmeve si një lojë EAChanger për udhëzuesin tonë Sith Raid dhe më shumë, faqja jonë kërkon të ndihmojë arsimimin e lojtarëve në lidhje me këtë lojë shumë komplekse të lëvizshme. me Amplifikuesit e relikteve tani në lojë, Gaming-fans.com ju ka mbuluar ndërsa kërkojmë të vazhdojmë ta bëjmë komunitetin më të zgjuar kur bëhet fjalë se si të përfitoni sa më shumë nga Star Wars Galaxy of Heroes.

Duke vazhduar serinë e Rishikimit të Relikteve, ky artikull do të shikojë në CC-2224 "Cody" dhe Reliken e tij, pushkën Blaster DC-15. Si gjithmonë, këto përmbledhje krahasojnë një karakter në nivelin e Relicit 0 me nivelin e Relicit 7 dhe format nuk janë faktorizuar në të.

Për të filluar Cody fiton pak më shumë se mesatarja shëndetësor rritje prej 17,910. E tij mbresëlënëse forca të blinduara dhe Rezistenca rritjet, përkatësisht 14.65% dhe 9.09%, përkatësisht, përbëjnë këtë.

Në anën ofenduese Cody sheh një 2,884 të mëdha Dëmtim fizik rritja dhe një 3,414 edhe më e madhe Dëmtime të veçanta të rritur. Këto janë të dy mjaft domethënëse dhe të rëndësishme pasi Cody është një nga personazhet e paktë në SWGoH i cili merret me dëmtime fizike dhe speciale. Ai gjithashtu merr një 33.92% të konsiderueshme Shansi fizik kritik rritje dhe një dobishme 13.5% Raste të veçanta kritike përplasem së bashku me një 13.5% Dëmtimi kritik të rritur.

Ndërsa rritja e statut nga Reliku i tij është shumë i mirë, Cody ka dobishmëri dhe qëndrueshmëri të kufizuar në lojë dhe nuk shoh që ndryshimi nëse fraksioni Clone Trooper nuk merr shtesa të shumta të reja. Arsyeja kryesore për të veshur Cody do të ishte sepse ai kërkohet në një Faza 2 Misioni Special në hartën e re të gjeohozës së dritës anësore të territorit Geonosis që shpërblen Mk2 GEC. Për shkak të këtyre faktorëve unë po e vendos atë në fundin e poshtëm të Prioriteti i mesëm shtresore.

Nga Zalandas Gosular
Aleanca DotE & Perandoria
Shkrimtari i stafit, Gaming-fans.com

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH Relic Review: CC-2224" Cody ""

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.