TFEW: Bërthamat më të mira të energjisë për Cybertron Jetfire & Cybertron Starscream

TFEW - Transformatorët Luftërat Tokësore

Mirë se vini në të fundit në serinë tonë të artikujve rreth lojës Transformers Earth Wars lojë celular ku ne të hedhim një vështrim në bërthamat më të mira të energjisë për secilin bot të TFEW. Ndërsa stafi ynë kurrë nuk do të pretendojë të ketë të gjitha përgjigjet për TFEW, bëjmë detyrat e shtëpisë dhe provojmë çdo bot për të siguruar që po bëjmë vetëm rekomandimet më të mira.

Cybertron Jetfire dhe Cybertron Starscream janë bots me aftësi të veçanta që janë dizajnuar posaçërisht për të Bastisjet në Transformatorë: Luftërat në Tokë. Duke filluar në Nivelin 1, lazeri Cybertronian speciale lexon "Lazeri i zjarrit që ka të bëjë me ndërtesat e rregullta ose 186 dëme dhe një goditje prej 558 sekondash në ndërtesat Cybertron (përveç SHP)." dëmi nëse ndërtesa që po synoni është një ndërtesë Cybertron. Le të hedhim një vështrim në të cilën Power Cores i përshtaten më së miri këtyre botëve dhe kësaj aftësie speciale të përqendruar në Raid.

Bërthama më e mirë e energjisë për Cyberron Jetfire & Cybertron Starscream:

Urdhëresë e zgjeruar - Cybertron Jetfire dhe Cybertron Starscream mund të jenë përdorimi më i mirë i Core Power Ordinance Enhanced në të gjithë lojën duke pasur parasysh këtë thelb rrit dëmin e aftësisë speciale me 14% deri në më shumë se 20% me një thelb të artë. Aftësia speciale është tashmë e fortë, por duke shtuar sa më shumë që 20% të sulmit mund të "përmirësojnë" atë për t'ju ndihmuar të shënoni më të madh në betejat Raid. Bërthamat e tjera që duhet të merren parasysh gjithashtu do të donin të përqendroheshin në rritjen e dëmit të bërë si Sulmi Core apo edhe Kryeministër i çuditshëm Core meqenëse rrit të gjitha dëmtimet e trajtuara.

Bërthamat e tjera - Sulmi Core, Kryeministër i Amalgam

Bëhu i pari që komenton në "TFEW: Bërthamat më të mira të energjisë për Cybertron Jetfire & Cybertron Starscream"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.