TFEW: Bërthamat më të mira të energjisë për Jetfire Skystriker & Skywarp Nightraven

TFEW - Transformatorët Luftërat Tokësore

Mirë se vini në të fundit në serinë tonë të artikujve rreth lojës Transformers Earth Wars lojë celular ku ne të hedhim një vështrim në bërthamat më të mira të energjisë për secilin bot të TFEW. Ndërsa stafi ynë kurrë nuk do të pretendojë të ketë të gjitha përgjigjet për TFEW, bëjmë detyrat e shtëpisë dhe provojmë çdo bot për të siguruar që po bëjmë vetëm rekomandimet më të mira.

Sulmuesit ajror Jetfire Skystriker & Skywarp Nightraven janë pak më ndryshe sesa sulmuesit tradicionalë nga qielli. Të dy Jetfire Skystriker dhe Skywarp Nightraven janë të padukshëm kur sulmojnë në ajër falë tyre Greva Ninja aftësi speciale që lexon “Zjarr 4 raketa të fuqishme në një ndërtesë të synuar që dëmtojnë. Ju gjithashtu zjarr 16 raketa që kanë të bëjnë me dëme në një zonë. Në modalitetin e fluturimit, Sulmuesi Sky është i padukshëm për armiqtë. Pra, cilat bërthamë energjitike janë më të mirat për Jetfire Skystriker & Skywarp Nightraven dhe siguroheni që kjo aftësi speciale të rritet?

Bërthama më e mirë e energjisë për Skystriker Jetfire & Skywarp Nightraven:

Urdhëresë e zgjeruar - coredo thelb që rrit aftësinë e veçantë për Jetfire Skystriker & Skywarp Nightraven do të përshtatet, por Ordinanca e Zgjuar është me të vërtetë e përsosur për këto bots. Shtimi i 14% në potencialisht mbi 20% në këtë sulm do ta bëjë atë shumë më efektiv, dhe duke pasur parasysh disponueshmërinë e lartë të bërthamave të energjisë Enhanced Ordinance, nuk ka me të vërtetë asnjë arsye për të renditur opsionet e tjera.

Bërthamat e tjera: N / A

Bëhu i pari që komenton në "TFEW: Bërthamat më të mira të energjisë për Jetfire Skystriker & Skywarp Nightraven"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.