TFEW: Bërthamat më të mira të energjisë për Rhinox & Tartantulas

TFEW - Transformatorët Luftërat Tokësore

Mirë se vini në të fundit në serinë tonë të artikujve rreth lojës Transformers Earth Wars lojë celular ku ne të hedhim një vështrim në bërthamat më të mira të energjisë për secilin bot të TFEW. Ndërsa stafi ynë kurrë nuk do të pretendojë të ketë të gjitha përgjigjet për TFEW, bëjmë detyrat e shtëpisë dhe provojmë çdo bot për të siguruar që po bëjmë vetëm rekomandimet më të mira.

Bote të klasave speciale Rhinox & Tartantulas u shtuan në lojë në korrik 2019 Ngjarja TFEW Alliance Leaderboard dhe kanë një aftësi unike të veçantë që ngadalëson dhe dëmton mbrojtjet ndërsa ngarkohen në betejë. Në mënyrë të veçantë, Akuza për vjedhje jete lexon "Nxitoni në ndërtesat e burgimit në rrugën tuaj për 7 sekonda. Hardhia / faqja e internetit merret me 11.7 dëme për sekondë, ngadalëson mbrojtjen me 70% dhe shëron aleatët tuaj të afërt me 25% të vlerës së dëmtimit të mbrojtjes për sekondë. ”Kështu që Power Bërthamat janë më të mirat për Rhinox & Tartantulas dhe sigurojnë që kjo aftësi e veçantë të rritet ?

Bërthama më e mirë e energjisë për Rhinox & Tartantulas:

Kryeministri Core amalgamë - Kryeministri Amalgamous Core është një nga 2-3 bërthamat më të mira në të gjithë lojën dhe është një gjendje e përsosur për një pjesë të bots, dhe Rhinox & Tartantulas përshtaten në këtë listë për mendimin tim. Akuza për vjedhje jete dëmtimi i aftësisë do të përmirësohej me 6-15.5% ndërsa botët rimarrin shëndetin. Duke pasur parasysh Rhinox & Tartantulas janë të dizajnuara për t'u ngarkuar në betejë, kjo dëm i shtuar dhe mbijetueshmëria do t'i bënte ata tepër të vështirë për t'u përballur. Opsione të tjera të ngurta do të përfshijnë Liege Maximo, Megatronus ose Alchemist Prime Cores, por nëse një Krye Core është një rrugë që mund të merrni, Kryeministri Amalgamous Core është një përshtatje fantastike. Për ata që nuk janë në gjendje të kryejnë një Krye Core në Rhinox / Tartantulas, shtueshmëria e shtuar nga bërthamat Vitality ose Rejuvenate ose efekti i trullosur i Pulsit të Vdekjes janë zgjedhje solide.

Bërthamat e tjera: Vitaliteti Core, Core përtëritje, Pulsi i Vdekjes

Bëhu i pari që komenton në "TFEW: Bërthamat më të mira të energjisë për Rhinox & Tartantulas"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.