SWGoH: New Capital Ships Raddus & Finalizer që vijnë

SWGoH

Në një postim sot Lojrat Capital (më në fund) njoftuan disa përmbajtje të reja për Star Wars Galaxy of Heroes. Dy anije të reja Capital, Raddus (Ana e Dritë, Rezistenca) dhe Finalizer (Ana e errët, Rendi i Parë) do të bashkohen në holotables. Këtu është një vështrim në disa nga postimet nga forume EA SWGoH:

Një azhurnim i ngjarjes sonë të Flotës Mastery po fillon këtë javë, Manovra e Admiralit - Mjeshtëri e Avancuar e Flotës për të zhbllokuar rezistencën e re Capital Ship, Raddus. Mjeshtëria e Avionit të Avancuar do të kërkojë njësi specifike nga një larmi epokash të ndryshme të afatit kohor të Star Wars për të përfunduar ngjarjen dhe armiqtë me të cilët do të përballeni gjithashtu do të jenë të përzier dhe përputhen nga epoka të ndryshme.

Të dy Anijet e ardhshme të Kapitalit, Raddus dhe Finalizer, do të fitohen përmes këtij lloji të ngjarjes. Ju së pari do të përfundoni 4 nivele (4 *, 5 *, 6 *, 7 * anije dhe çdo 4 *, 5 *, 6 *, 7 * Anije Kapitale kërkohen respektivisht) dhe zhbllokoni Anijen Kapitale të paraqitur në 4-Stars. Pasi të përfundojnë ato nivele, do të zhbllokosh një ngjarje të përsëritshme që shpërblen 10 Projektet për secilin përfundim të suksesshëm për të përfunduar azhurnimin e Anijes tuaj të Kapitalit. Masteri i Avancuar i Flotës do të funksionojë 1-2 herë në muaj, megjithëse kjo frekuencë mund të rregullohet pasi lëshojmë më shumë njësi përmes këtij lloji të ngjarjes.

Duke parë këto kërkesa të rastit, dhe disi të bezdisshëm, ne tani morëm vesh që këto anije të nevojshme për të zhbllokuar Raddus përfshijnë si më poshtë:

  • Skifteri i Mijëvjeçarit të Reit
  • Rezistenca me krahë X
  • Xhe krahu i Poe Dameron
  • Dhëmbët e Houndit
  • Ebon Hawk
  • Jedi Starfighter i Ahsoka Tano
  • Falcon i Mileniumit të Lando-s

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH: New Capital Ships Raddus & Finalizer inoming"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.