SWGoH Relic Review: Oficer i Rendit të Parë

SWGoH - Zyrtar i Rendit të Parë

Gaming-fans.com ka qenë një element kryesor në komunitetin Star Wars Galaxy of Heroes që nga fillimi. Nga jona karaktere Mod Guides dhe thyerja e lajmeve si një lojë EAChanger për udhëzuesin tonë Sith Raid dhe më shumë, faqja jonë kërkon të ndihmojë arsimimin e lojtarëve në lidhje me këtë lojë shumë komplekse të lëvizshme. me Amplifikuesit e relikteve tani në lojë, Gaming-fans.com ju ka mbuluar ndërsa kërkojmë të vazhdojmë ta bëjmë komunitetin më të zgjuar kur bëhet fjalë se si të përfitoni sa më shumë nga Star Wars Galaxy of Heroes.

Në një shtesë shtesë në serinë e Rishikimit të Relikteve, ky artikull do të hedhë një vështrim në Zyrtarin e Rendit të Parë dhe në Relicin e tij, pistoletën blaster SE-44C. Si gjithmonë, këto përmbledhje krahasojnë një karakter në nivelin e Relicit 0 me nivelin e Relicit 7 dhe format nuk janë faktorizuar në të.

Zyrtari i Rendit të Parë fiton një 19,440 të ngurta shëndetësor rrit. 11.25% forca të blinduara dhe 9.47% Rezistencë rritjet janë shumë të mira, po ashtu duke qenë se ai është i këputur në nivele më të ulëta në SWGoH. Ai gjithashtu fiton një rritje shumë të dobishme 15.75% për të dy Shmangie e Dodge dhe Mundësia e devijimit.

Në anën fyese Zyrtari i Rendit të Parë fiton një zhgënjyese Dëmtim fizik rritje prej 1,629. Ai gjithashtu fiton një 13.5% Dëmtimi kritik përplasje dhe një 32.88% e madhe Shansi fizik kritik rrit. Për shkak se FOO merret vetëm me dëmtimin fizik, rritjet në dëmtimin e tij special dhe shansi i veçantë kritik mund të injorohen.

Zyrtari i Rendit të Parë përshtatet vetëm në një ekip të Rendit të Parë dhe nëse ai është pesë anëtarët e parë është i diskutueshëm. Gjithashtu, rritjet e statut nga Reliku i tij janë mesatare e përgjithshme në rastin më të mirë. Faktori kryesor është që FOO duhet të jetë në nivelin Relic 5 në mënyrë që të konkurrojë për të zhbllokuar Legjenda Galaktike versioni i Kylo Ren. Nëse kjo është e rëndësishme për ju, kjo është një zonë e mesme e Prioritet i lartë marr niveli. Nëse nuk e konsideroni oficerin e Rendit të Parë që është i nevojshëm për Kylo Ren të ri, ai është në zonën më të ulët të këtij rajoni Prioriteti i Mesëm shtresore.

Nga Zalandas Gosular
Aleanca DotE & Perandoria
Shkrimtari i stafit, Gaming-fans.com

Bëhu i pari që komenton në "Rishikimi i Relikteve SWGoH: Zyrtar i Rendit të Parë"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.