SWGoH Relic Review: Rey (Training Jedi)

SWGoH - Rey

Gaming-fans.com ka qenë një element kryesor në komunitetin Star Wars Galaxy of Heroes që nga fillimi. Nga jona karaktere Mod Guides dhe thyerja e lajmeve si një lojë EAChanger për udhëzuesin tonë Sith Raid dhe më shumë, faqja jonë kërkon të ndihmojë arsimimin e lojtarëve në lidhje me këtë lojë shumë komplekse të lëvizshme. me Amplifikuesit e relikteve tani në lojë, Gaming-fans.com ju ka mbuluar ndërsa kërkojmë të vazhdojmë ta bëjmë komunitetin më të zgjuar kur bëhet fjalë se si të përfitoni sa më shumë nga Star Wars Galaxy of Heroes.

Në një shtesë tjetër të serisë së Revikave të Rishikimit, ky artikull do të hedhë një vështrim në Rey (Jedi Training) dhe Reliken e saj, Lightsaber. Si gjithmonë, këto përmbledhje krahasojnë një karakter në nivelin Relic 0 me nivelin e Relic 7 dhe format nuk janë faktorizuar në.

Fillimi nga Rey (Jedi Training) fiton një shkëlqyer shëndetësor rritje prej 24,840. Ajo fiton një 9.91% forca të blinduara rritje dhe një 11.3% Rezistencë rritet, të dy numrat e respektueshëm. Ajo merr një rritje të lartë prej 15.75% për të dy Shmangie e Dodge dhe Mundësia e devijimit e cila sinergjizon mirë me unikun e saj Depërtim. Ajo gjithashtu fiton një 9,900 të rrallë mbrojtje përplasje e rezervuar për tanke.

Në anën ofenduese Rey (Jedi Training) fiton vetëm dy rritje të statit. E para është një 1,512 Dëmtim fizik rritje dhe e dyta është një 18% Shansi fizik kritik rrit. Për shkak se RJT merret vetëm me dëmin fizik, rritjet në dëmin e saj special mund të injorohen.

RJT është tashmë një personazh i shkëlqyer dhe udhëheqësi më i mirë i Rezistencës në lojë në kohën e këtij shkrimi. Për më tepër, rritjet e statut nga Reliku i saj janë shumë të mira, veçanërisht në anën mbrojtëse. Sidoqoftë, faktori më i madh është se ajo kërkohet në nivelin Relic 7 për ta zhbllokuar Legjenda Galaktike version. Për shkak të këtyre konsideratave, unë jam duke e vendosur Rey (Jedi Training) në zonën e mesme të Prioritet i lartë shtresore. Nëse nuk është një përparësi, Rey është në grupin e ulët të Prioritet i lartë shtresore.

Nga Zalandas Gosular
Aleanca DotE & Perandoria
Shkrimtari i stafit, Gaming-fans.com

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH Relic Review: Rey (Training Jedi)"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.