Hotfarë është e nxehtë këtë javë në lojërat-fans.com

Logo e Lojërave të Fansave

Në këtë edicion të "What'sfarë është e nxehtë kjo javë në lojërat-fans.com", bëjmë një sy në zonat më të njohura të faqes sonë të lojërave për të parë se çfarë lojtarët po kërkojnë këtë javë. Ja një vështrim i disa prej përmbajtjeve të reja dhe të njohura në mes të shkurtit të vitit 2020.

Përmbajtja e Legjendave Galaktike SWGoH - Ne kemi dhënë shumë kohë në azhurnimin tonë Përmbajtja e ngjarjeve të Galactic Legends në SWGoH për t’u përgatitur për personazhet e rinj Rey dhe Kylo Ren. E gjithë kjo ide e Galactic Legends, nëse është ekzekutuar mirë, ka një ton potencial në lojë, dhe pa dyshim që do të jetë përmbajtje fundi. Siç u tha, gjithashtu nuk do të jetë përmbajtje e menjëhershme që lojtarët të zhbllokohen në ditën e parë, dhe çmimi i pjerrët i hyrjes tashmë po shuan shumë pendë në komunitet. Sido që të jetë, Gaming-fans.com do të vazhdojë të mbulojë ngjarjet e Legend Galactic dhe personazhet e nevojshme për të marrë pjesë ndërsa vazhdojmë të azhurnojmë Modat më të mira dhe Artikuj të Rishikimit të Relikteve për personazhet e nevojshëm për Galactic Legend Rey dhe Kylo.

SWGoH Zetas - Siç u njoftua në azhurnimin tonë të fundit, mbulimi ynë i ri dhe i përmirësuar i materialeve Zeta është krijuar për të ndihmuar lojtarët e Star Wars Galaxy i heronjve përdorni më së miri këto shkopinj me vlerë në personazhet e tyre. Ne jemi të kënaqur që kemi bashkëpunuar me YouTuber DBofficial125 për të rishikuar Prioritetet Zeta për fraksione specifike në SWGoH dhe këshilloni se kur dhe ku të përdorni këto pajisje shtesë për t'ju ndihmuar të mbizotëroni te holotables. Shqyrtimi i tij i parë ishte i Përgjithshëm Skywalker dhe 501st-i ka pasuar atë me një Rishikimi Zeta i Rendit të Parë kjo është e sigurt se do t'ju ndihmojë të zhvilloni ekipin tuaj.

Kryeministri TFEW - Ngjarja për këtë fundjavë në Leaderboard në Transformers: Earth Wars do të shtojë dy botime të reja në një listë të madhe shumë në lojë - Dinobot dhe Dinobot II. Ne do t'i shtojmë ata të dy në bërthamat më të mira të energjisë seksionin dhe ju mund të referoni tonë TFEW Historia e drejtuesve faqe për referencë për të parë se sa pikë do të duhet aleanca juaj për të zhbllokuar këto bots të reja.

Faqet specifike të lojës - Në një azhurnim lehtësisht të anashkaluar në sit në fillim të këtij muaji, Gaming-fans.com ka shtuar rishikimet e lojërave në faqen e uljes së çdo loje që ne mbulojmë këtu në faqe. Në këto faqe ulje ne rishikojmë përvojën tonë të Drejtorit të Përmbajtjes duke luajtur lojën, jetëgjatësinë, performancën brenda lojës, sa e vërtetë është me IP, shkalla e përmbajtjes së freskët, si është loja e FTP Friendly, një vlerësim i marrëdhënieve tona me Mbështetje / Klient Shërbim, besimi ynë në studion që zhvillon lojën dhe më shumë. Mos ngurroni të përdorni ndonjë prej lidhjeve më poshtë për të mësuar më shumë.

Bëhu i pari që komenton në "Hotfarë është e nxehtë kjo javë në lojërat-fans.com"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.