Rishikimi i Relikëve SWGoH: Amilyn Holdo

Zëvendës Admirali Holdo - SWGoH

Gaming-fans.com ka qenë një element kryesor në komunitetin Star Wars Galaxy of Heroes që nga fillimi. Nga jona karaktere Mod Guides dhe thyerja e lajmeve si një lojë EAChanger për udhëzuesin tonë Sith Raid dhe më shumë, faqja jonë kërkon të ndihmojë arsimimin e lojtarëve në lidhje me këtë lojë shumë komplekse të lëvizshme. Me Relic Amplifiers një pjesë të madhe të lojrave fundore, Gaming-fans.com ju ka mbuluar ndërsa kërkojmë të vazhdojmë ta bëjmë komunitetin më të zgjuar kur është fjala për mënyrën e përfitimit të sa më shumë nga Star Wars Galaxy of Heroes.

Vazhdimi i Seritë e rishikimit të relikeve, ky artikull do të shikojë në Zëvendës Admiralin Amilyn Holdo dhe Reliken e saj, Mbrojtësin Pistol. Si gjithmonë, këto përmbledhje krahasojnë një karakter në nivelin e Relicit 0 me nivelin e Relicit 7 dhe format nuk janë faktorizuar.

Nisja e Zëvendës Admiral Holdo fiton një mesatare mbi shëndetësor rritja e 19,440. 9.33% e saj forca të blinduara dhe 10.65% Rezistencë fitimet janë të respektueshme. Të 10,350 mbrojtje rritja që ajo merr është shumë e dobishme, dhe ajo fiton një rritje mbresëlënëse 20.25% për të dy Shmangia fizike kritike dhe Shmangia e veçantë kritike. Në përgjithësi, këto fitime të mbijetesës janë shumë të forta dhe më të mira sesa fitimet që shihen nga shumica e tankeve në SWGoH.

Në anën sulmuese Amilyn Holdo fiton një 1,631 zhgënjyes Dëmtim fizik rritje, por një 2,796 fortë Dëmtime të veçanta rrit. 16.83% Shansi fizik kritik rritja është pak e ulët, por jo shumë e rëndësishme për një rezervuar si Holdo.

Zëvendës Admirali Amilyn Holdo është një rezervuar i mirë në një ekip të Rezistencës dhe rritja e statut nga Reliku i saj plotëson aftësitë e saj mirë. me Legjenda Galaktike Re gati të shtohet SWGOH, përdorshmëria e Holdo ka shumë të ngjarë të rritet më tej. Për shkak të këtyre faktorëve unë jam duke e vendosur atë në zonën e mesme të Prioriteti i mesëm shtresore. Nëse jeni duke punuar në zhbllokimin e legjendës Galactic Rey, të paturit e Holdo në Relic nivelin 5 është një kërkesë dhe kështu e zhvendos atë në zonën e mesme të Prioritet i lartë shtresore.

Nga Zalandas Gosular
Aleanca DotE & Perandoria
Shkrimtari i stafit, Gaming-fans.com

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH Relic Review: Amilyn Holdo"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.