SWGoH Relica Review: Kontrabandist Veteran Han Solo

SWGoH - Kontrabandisti veteran Han Solo

Gaming-fans.com ka qenë një element kryesor në komunitetin Star Wars Galaxy of Heroes që nga fillimi. Nga Mod Guides tona dhe lajmet që prishen si një lojë EAChanger për tonë Udhëzues Sith Raid dhe më shumë, faqja jonë kërkon të ndihmojë arsimimin e lojtarëve në lidhje me këtë lojë shumë komplekse të lëvizshme. Me Relic Amplifiers tani një pjesë e madhe e përparimit të lojës, Gaming-fans.com ju ka mbuluar ndërsa kërkojmë të vazhdojmë ta bëjmë komunitetin më të zgjuar kur bëhet fjalë për atë se si të përfitoni sa më shumë nga Start Wars Galaxy of Heroes.

Vazhdimi i Seritë e rishikimit të relikeve, ky artikull do të hedhë një vështrim tek Kontrabandisti i Veteranëve Han Solo dhe Reliku i tij, Detonatori i largët. Si gjithmonë, këto përmbledhje krahasojnë një karakter në nivelin e Relicit 0 me nivelin e Relicit 7 dhe format nuk janë faktorizuar në të.

Në mbrojtje, kontrabanda veteran Han Solo fiton një mesatare shëndetësor rritje prej 17,892. Ai gjithashtu merr një shumë të lartë 13.32% forca të blinduara rritje dhe një respektim 7.04% Rezistencë rrit, por kjo rrumbullakon fitimet e tij të mbijetesës.

Në anën sulmuese VS Han fiton një 2,884 të mëdha Dëmtim fizik rrit. Përveç kësaj ai sheh një 13.5% Dëmtimi kritik përplasem. Më në fund, ai fiton një 33.92% Shansi fizik kritik rritje e cila lejon që shansi kritik i bazës së tij të kalojë 100% kur faktoni në unikun e tij Zhvatje. Në qoftë se objektivi nuk ka shmangie shtesë të kritikut, VS Han do të garantohet të godasë në mënyrë kritike çdo sulm.

Kontrabandisti veteran Han Solo fiton rritje shumë të mirë të statistikave nga Reliku i tij, dhe ndërsa ai ka shumë pak përdorim, problemi kryesor ka qenë mungesa e sinergjisë. Tani që çifti i tij interesant është prekur dhe azhurnuar me etiketën Rezistencë, pres që VS Han të jetë një karakter shumë më i dobishëm. Ndërsa kompleti i tij i azhurnuar nuk është live, vlerësoj se azhurnimi i tij i Relic tani do të jetë në fundin e sipërm të Prioriteti i mesëm shtresore. Sidoqoftë, kërkohet që të zhbllokohet Legjenda Galaktike Kylo e zhvendos atë në zonën e mesme të Prioritet i lartë niveli (duke supozuar se është e rëndësishme për ju) nëse Vet Han bëhet më i dobishëm apo jo.

Nga LJ, Drejtori i Përmbajtjes
Gaming-fans.com

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH Relic Review: Kontrabandist veteran Han Solo"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.