Rishikimi i Relikëve SWGoH: Rreshteri i klonit - Faza 1

Reliket e SWGoH - Rreshter i klonit

Gaming-fans.com ka qenë një element kryesor në komunitetin Star Wars Galaxy of Heroes që nga fillimi. Nga jona karaktere Mod Guides dhe thyerja e lajmeve si një lojë EAChanger për udhëzuesin tonë Sith Raid dhe më shumë, faqja jonë kërkon të ndihmojë arsimimin e lojtarëve në lidhje me këtë lojë shumë komplekse të lëvizshme. Me Relic Amplifiers një pjesë të madhe të lojrave fundore, Gaming-fans.com ju ka mbuluar ndërsa kërkojmë të vazhdojmë ta bëjmë komunitetin më të zgjuar kur është fjala për mënyrën e përfitimit të sa më shumë nga Star Wars Galaxy of Heroes.

Në një botim tjetër për Seritë e rishikimit të relikeve, ky artikull do të shikojë në Rreshterin e Klonit - Faza 1 dhe Reliku i tij, Z-6 Rotary Blaster Cannon. Si gjithmonë, këto përmbledhje krahasojnë një karakter në nivelin e Relicit 0 me nivelin e Relicit 7 dhe format nuk janë faktorizuar në të.

Duke filluar me mbijetesën, Rreshteri i Klonit - Faza 1 fiton një mesatare shëndetësor rritja e 17,910. e tij forca të blinduara dhe Rezistencë rritjet janë përkatësisht shumë të larta, 13.21% dhe 8.97%.

Në anën ofenduese, Սարգ fiton një të fortë Dëmtim fizik nxitje prej 2,884. Ai gjithashtu fiton një 33.92% mbresëlënëse Shansi fizik kritik rritje, duke marrë statistikën e tij bazë bazë në 87.67%. Më në fund, ai fiton një 13.5% Dëmtimi kritik përplasem.

Rreshteri i klonit - Faza 1 fiton shumë të mira nga relikimi i tij duke konsideruar se ai është një sulmues. Fatkeqësisht, kompleti i Sarg është mjaft i vjetëruar dhe ai ka shumë pak qëndrueshmëri. Ndërsa ai është i nevojshëm në një beqar mision special në betejën e territorit të dritës gjeo-tokësore për të fituar shtesë mk2 GEC, ai përdoret rrallë kudo tjetër. Për shkak të përdorueshmërisë së tij të ulët, unë po e vendos atë në fundin e poshtëm të Prioriteti i mesëm shtresore.

Nga Zalandas Gosular
Shkrimtari i stafit, Gaming-fans.com

Kredia e imazhit: Lojërat e Kapitalit EA

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH Relic Review: Clone Sergeant - Faza 1"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.