SWGoH Relic Review: Barriss Offee

SWGoH - Relike e Barriss Offee

Gaming-fans.com ka qenë një element kryesor në komunitetin Star Wars Galaxy of Heroes që nga fillimi. Nga jona karaktere Mod Guides dhe thyerja e lajmeve si një lojë EAChanger për udhëzuesin tonë Sith Raid dhe më shumë, faqja jonë kërkon të ndihmojë arsimimin e lojtarëve në lidhje me këtë lojë shumë komplekse të lëvizshme. Me Relic Amplifiers një pjesë të madhe të lojrave fundore, Gaming-fans.com ju ka mbuluar ndërsa kërkojmë të vazhdojmë ta bëjmë komunitetin më të zgjuar kur është fjala për mënyrën e përfitimit të sa më shumë nga Star Wars Galaxy of Heroes.

Në një hyrje tjetër në Seritë e rishikimit të relikeve, ky artikull do të hedhë një vështrim në Barriss Offee dhe Reliken e saj, një Lightsaber. Si gjithmonë, këto përmbledhje krahasojnë një karakter në nivelin e Relicit 0 me nivelin e Relicit 7 dhe format nuk janë faktorizuar në të.

Për të filluar Barriss Offee fiton një masë shëndetësor rritja prej 38,340, e lidhur për rritjen më të madhe të lojës. Kjo sjell shëndetin e saj të plotë para mods në 75,461, dhe nëse e modifikoni atë për shëndetin siç ju rekomandojmë në modat më të mira për Barriss Offee në SWGOH, vërtet mund të maksimizoni aftësitë e saj. Ajo gjithashtu merr forcime të forta për të dy forca të blinduara dhe Rezistencë, Respektivisht 13.17% ​​dhe 7.74%.

Ndërsa Barriss Offee Dëmtim fizik Rritja prej 1,512 është mjaft e vogël, roli i saj nuk është të bëjë dëmet. Ajo gjithashtu merr edhe 18% shtesë Shansi fizik kritik dhe një e dukshme 6.75% Vjedhje shëndetësore përplasem.

Barriss Offee është një shërues i fortë që mund të përshtatet mirë në një Padme or Jedi Knight Revan ekipin e udhëhequr falë etiketave të saj Jedi dhe Galactic Republikës dhe ajo ka gjetur rrugën e saj drejt skuadrave me Legjenda Galaktike Rey. Ajo është një shëruese dhe pastruese e shkëlqyeshme, Reliku i së cilës përmirëson shumë gjendjen e saj më të rëndësishme - Shëndetin. Fatkeqësisht ajo nuk do të arrijë potencialin e saj të plotë derisa ose nëse CG nuk e rivendos fraksionin Republika Galaktik Jedi. Si rezultat i gjithë kësaj, Reliku i Barriss Offee është në zonën e mesme të Prioriteti i mesëm shtresore.

Nga Zalandas Gosular
Shkrimtari i stafit, Gaming-fans.com

Kredia e imazhit: Lojërat e Kapitalit EA

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH Relic Review: Barriss Offee"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.