SWGoH Relic Review: Pilot TIE i Forcave Speciale të Rendit të Parë

FOSFTP - SWGoH

Gaming-fans.com ka qenë një element kryesor në komunitetin Star Wars Galaxy of Heroes që nga fillimi. Nga jona karaktere Mod Guides dhe thyerja e lajmeve si një lojë EAChanger për udhëzuesin tonë Sith Raid dhe më shumë, faqja jonë kërkon të ndihmojë arsimimin e lojtarëve në lidhje me këtë lojë shumë komplekse të lëvizshme. Me Amplifiers Relic tani në lojë, Gaming-fans.com ju ka mbuluar ndërsa kërkojmë të vazhdojmë ta bëjmë komunitetin më të zgjuar kur bëhet fjalë se si të përfitoni sa më shumë nga Star Wars Galaxy of Heroes.

Në një shtesë tjetër të Seritë e rishikimit të relikeve, ky artikull do të hedhë një vështrim në Pilot TIE të Forcave Speciale të Rendit të Parë dhe në reliken e tij, pistoletë Blaster SE-44C. Si gjithmonë këto përmbledhje krahasojnë një karakter në nivelin Relic 0 me nivelin e reliketit 7 dhe modat nuk janë faktorizuar në.

Duke u nisur, FOSFTP fiton një të fortë shëndetësor rritje prej 19,440. Ai gjithashtu merr rritje të respektueshme për të dy forca të blinduara dhe Rezistencë, Respektivisht 12.86% dhe 8.73% të cilat janë të rëndësishme për t’i shtuar mbijetesën e tij.

Në anën sulmuese Forcat Speciale të Rendit të Parë TIE Pilot merr një të shkëlqyeshme Dëmtim fizik rritje prej 2,727 së bashku me një shumë të lartë Shansi fizik kritik rritje prej 31.5%. Më në fund, ai fiton një shtesë prej 13.5% Saktësia fizike.

FOSFTP bën një punë mesatare si tregtar dëmesh. Ai mund të grumbullojë një ekip të Rendit të Parë, por në përgjithësi ai nuk është një zgjedhje kryesore për fraksionin. Në mënyrë krahasuese, rritja e statut nga Reliku i tij është rreth mesatare. Sepse Piloti i Forcave Speciale të Rendit të Parë TIE ka një anije, duke e marrë atë në Gear 13 dhe duke e përmirësuar Reliken e tij do të përmirësojë flotën tuaj të Rendit të Parë nën Anije Finalizer Capital. Me këta faktorë, Reliku i FOSFTP është fundi më i ulët i Prioriteti i mesëm shtresore. Sidoqoftë, nëse llogaritni që FOSFTP kërkohet të luftojë Ngjarja Legjenda Galaktike për të zhbllokuar Udhëheqësi Suprem Kylo Ren, ai do të ishte zona e ulët deri në mes e nivelit të Prioritetit të Lartë në vend.

Nga Zalandas Gosular
Aleanca DotE & Perandoria
Shkrimtari i stafit, Gaming-fans.com

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH Relic Review: Pilot TIE Forcat Speciale të Rendit të Parë"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


Kjo faqe përdor Akismet për të reduktuar spamin. Mësoni se si përpunohet komenti juaj.