Call of Duty: Black Ops Lufta e Ftohtë

Si operativë të Elitës, ju do të Ndiqni gjurmët e një figure të hijshme me emrin perseus i cili është në një mision për të destabilizuar ekuilibrin global të fuqisë dhe për të ndryshuar rrjedhën e historisë.

Blej tani

 

Marrëveshjet Featured

Bëhu i pari që komenton në "Call of Duty: Black Ops Lufta e Ftohtë"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*