Corsair LL Series LL120 RGB 120mm Dritë e Dyfishtë Dritë RGB LED PWM Fan Single Pack

16 LED RGB të pavarura në çdo tifoz, të ndara midis dy sytheve të ndriçimit

Ky produkt është menduar si një zgjerim i kompletit tifoz LL120 RGB LED 3 me ndriçim Nyja PRO. Funksionaliteti RGB i këtij produkti kërkon një qendër ndriçimi RGB dhe ndriçimin Nyja PRO

Blej tani

 

Marrëveshjet Featured

Bëhu i pari që komenton në "Corsair LL Series LL120 RGB 120mm Dual Light Loop RGB LED PWM Fan Single Pack"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*