Headsets Wireless Gaming SteelSeries Arctis 9X - Wireless Xbox i integruar + Bluetooth - Bateri 20+ orë

Lidhje wireless e integruar Xbox - Lidheni direkt me Xbox Series X | S ose Xbox One ashtu si një kontrollues pa tel dhe filloni lojërat në sekonda pa kërkuar kabllo ose dongle

Blej tani

 

Marrëveshjet Featured

Bëhu i pari që komenton në "Kufjet e lojërave pa tela SteelSeries Arctis 9X - Wireless Xbox i integruar + Bluetooth - Bateri 20+ orë"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*