SWGoH: Hapja e plotë e qartë e Skelturix e Sfidës Galactic Separatist të Tier 7

Sfidat Galactic në Star Wars Galaxy of Heroes mbeten azhurnimi më i fundit më i madh i lojës, së bashku me Rancor i Nivelit të Sfidave, dhe vazhdojnë të jenë të vështira për lojtarët në të gjitha nivelet në lojë. Në edicionin më të fundit të Sfidave Galaktike, Feat kryesor është të mundë armiqtë Rebel me një skuadër të plotë të Separatists, dhe ish tonë Lojërat elektronike SWGoH Skelturix e ka bërë pikërisht atë ndërsa ofron udhëzime video për të ndihmuar lojtarët në të gjithë globin. Përdorimi i një ekipi të plotë të Separatist Droids në atë që ai e quan "të ndezur" dhe në lidhje me këtë Sfidë Galaktike, duke thënë se është "deri më e keqja". Pasi kam luftuar të gjitha këto vetë nuk mund të mos pajtohem. Kjo u tha se është përmes ekspertizës së të tjerëve sesa shumë prej nesh përmirësojnë lojërat tona në SWGoH, kështu që ne kemi përfshirë një lidhje me videon e tij dhe udhëzimet më poshtë. Thjesht klikoni në lidhjen e tekstit ose logon e Skelturix për të parë përpjekjet e tij në YouTube dhe sigurohuni që të bëni Like dhe Regjistrohuni në kanalin e tij për më shumë video për t'ju ndihmuar ta kuptoni më mirë këtë lojë të shkëlqyeshme.

Ecja e plotë e qartë e Skelturix e Sfidës Galaktike Separatiste të Tier 7

SWGoH - Skelturix logo

Marrëveshjet Featured

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH: Ecja e plotë e qartë e Skelturix e sfidës galaktike ndarëse të nivelit 7"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*