Lojërat Lucasfilm & Zynga shpallin Star Wars: Hunters, që vijnë në 2021

Lojërat Lucasfilm

Rregullimi i ri me Lucasfilm Games që mbikëqyr lojërat në një Galaxy Far, Far Away tashmë ka filluar të prodhohet pasi Lucasfilm Games & Zynga kanë njoftuar Star Wars: Hunters, një lojë e re që vjen në 2021. Ndërsa pak dihet me të vërtetë për këtë lojë, duket se është një lloj beteje katedrale romake që takohet Fortnight në universin e Star Wars, vendosur pas rënies së Perandorisë në Episodi VI: Kthimi i Jedi . Këtu është një fragment nga StarWars.com:

Vendosur pas rënies së Perandorisë Galaktike, Star Wars: Hunters do të lidhë lojtarët në kohë reale për të luftuar në mjediset e arenës frymëzuar nga portreti Star Wars vendndodhjet. Luaj si gjuetarët e guximshëm të Bounty, heronjtë e Rebelimit dhe një stuhi perandorake, në një lojë aksion që zhyt lojtarët në ritëm të shpejtë dhe mahnitës vizualisht Star Wars konflikti.

Sot kemi një vështrim të parë në disa prej atyre fytyrave të reja, duke përfshirë një luftëtar Wookiee dhe një luftëtar misterioz të kuq me drita të kuqe, si holograme që rreshtojnë një korridor të mbushur me grafite, të cilat mund t'i shikoni më poshtë.

Klikoni këtu për artikullin dhe videon e Rimorkios.

Sigurisht që kjo vjen vetëm një muaj pasi ishte njoftoi se Lojërat Lucasfilm ishte vendosur për një zgjerim masiv dhe EA nuk kishte më licencë ekskluzive për të prodhuar video dhe lojëra mobile Star Wars.

Marrëveshjet Featured

Bëhu i pari që komenton në "Lojërat Lucasfilm & Zynga shpallin Star Wars: Hunters, që vijnë në 2021"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*